Usługa udzielenia pożyczki odnawialnej dla SPZOZ Bychawa
Zamawiający: spzozbychawa (ezamawiajacy.pl), Bychawa
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamawiający poszukuje instytucji finansowej do udzielenia pożyczki odnawialnej z limitem do 5 mln zł na okres 12 miesięcy (07.09.2026 – 06.09.2027). Koszt to WIBOR 1M + stała marża oraz prowizja. Zabezpieczeniem ma być weksel in blanco z deklaracją wekslową. Postępowanie prowadzone jest w trybie wyłączonym z PZP.
Kluczowe wymagania
- Wzór umowy
- Wzór weksla wraz z deklaracją wekslową
- Odpis z rejestru lub zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności
- Dokument określający zasady reprezentacji
- Pełnomocnictwo (jeśli dotyczy)
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: ZPZ.243.5.2.2026
Numer postępowania ZPZ.243.5.2.2026
Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte
Części zamówienia (1)
Część 0: Usługa udzielenia pożyczki odnawialnej z limitem do 5.000.000,00 zł
Udzielenie pożyczki odnawialnej z limitem do 5 mln zł na okres 12 miesięcy.
Dokumenty (6)
- Zaproszenie do złożenia oferty.pdfpdf
- Załącznik Nr 1 Formularz ofertowy.docdoc
- Dokumenty finansowe.7z7z
- Odpowiedzi z dnia 12.08.2026.pdfpdf
- Wykonanie planu fin. za 2025 rok.pdfpdf
- Odpowiedzi z dnia 17.08.2026.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.