Odbudowa drogi gminnej w granicach działek w obrębie Niedaszów i Targoszyn
Zamawiający: Urząd Gminy Mściwojów, Mściwojów (województwo dolnośląskie)
Budżet gminy Mściwojów 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Niedaszów (dz. 108, 147, 155, 177) oraz Targoszyn (dz. 351, 352, 348)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na odbudowę drogi gminnej (nawierzchnia mineralno-bitumiczna) w obrębie Niedaszów (dz. 108, 147, 155, 177) oraz Targoszyn (dz. 351, 352, 348). Zakres obejmuje roboty drogowe, w tym opracowanie i wdrożenie tymczasowej organizacji ruchu. Wymagane doświadczenie w budowie/remoncie drogi o wartości min. 800 tys. zł oraz polisa OC na min. 800 tys. zł.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 10 000,00 zł
- Polisa OC: min. 800 000,00 zł
- Doświadczenie: wykonanie w ostatnich 5 latach min. 1 zadania (budowa/remont drogi z nawierzchni mineralno-bitumicznej) o wartości min. 800 0
- Uprawnienia: kierownik budów i robót drogowych (specjalność drogowa)
- Zabezpieczenie należytego wykonania umowy
Treść ogłoszenia
Ogłoszenie o wyniku postępowania (opublikowano: 2026-08-05)
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty (opublikowano: 2026-07-23)
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty
Informacja z otwarcia ofert (opublikowano: 2026-07-17)
Informacja z otwarcia ofert
Informacja o kwocie jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (opublikowano: 2026-07-17)
Informacja o kwocie jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
02.07.2026-„Odbudowa drogi gminnej w granicach działki nr 108, 147, 155, 176, 177 obręb Niedaszów i w granicach działki nr 351, 352, 348 obręb Targoszyn” (opublikowano: 2026-07-02)
02.07.2026-„Odbudowa drogi gminnej w granicach działki nr 108, 147, 155, 176, 177 obręb Niedaszów i w granicach działki nr 351, 352, 348 obręb Targoszyn”
Części zamówienia (2)
Część 1: Odbudowa drogi gminnej w granicach działki nr 108, 147, 155, 176, 177 obręb Niedaszów i w granicach działki nr 351, 352, 348 obręb Targoszyn
Odbudowa drogi o nawierzchni z mieszanki mineralno-bitumicznej wraz z opracowaniem tymczasowej organizacji ruchu.
Część 2: Odbudowa drogi gminnej w granicach działki nr 108, 147, 155, 176, 177 obręb Niedaszów i w granicach działki nr 351, 352, 348 obręb Targoszyn
Odbudowa drogi o nawierzchni z mieszanki mineralno-bitumicznej wraz z opracowaniem tymczasowej organizacji ruchu.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.