Obsługa bankowa budżetu Gminy Wądroże Wielkie i jednostek organizacyjnych

Zamawiający: Urząd Gminy Wądroże Wielkie, Wądroże Wielkie (województwo dolnośląskie)

Budżet gminy Wądroże Wielkie 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
uslugi
Miejsce realizacji
Wądroże Wielkie
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zapytanie ofertowe dotyczące świadczenia usług bankowych dla Gminy Wądroże Wielkie, jej jednostek oraz Centrum Biblioteczno-Kulturalnego. Zakres obejmuje obsługę rachunków w okresie od 1 lipca 2026 r. do 30 czerwca 2028 r.

Treść ogłoszenia

Zapytanie ofertowe pn.: Obsługa bankowa budżetu Gminy Wądroże Wielkie, gminnych jednostek organizacyjnych oraz Centrum Biblioteczno – Kulturalnego w Wądrożu Wielkim w okresie od 1 lipca 2026 r. do 30 czerwca 2028 r.

2026-06-18 14:11

ZAŁĄCZNIKI

ZAPYTANIE OFERTOWE OBSŁUGA BANKOWA 2026.pdf

436.78 KB

ZAŁĄCZNIK NR 1.doc

60 KB

ZAŁĄCZNIK NR 2.doc

49 KB

Załącznik nr 3.docx

16.72 KB

pytania i odpowiedzi z dnia 05.06.2026 1 -sig.pdf

410.12 KB

Informacja o wyborze-sig.pdf

508.54 KB

DRUKUJ

ZAPISZ DO PDF

POPRZEDNIE WERSJE

METRYCZKA

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Obsługa bankowa budżetu Gminy Wądroże Wielkie, gminnych jednostek organizacyjnych oraz Centrum Biblioteczno – Kulturalnego w Wądrożu Wielkim

    Świadczenie usług bankowych dla gminy i jej jednostek w okresie od 01.07.2026 do 30.06.2028.

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publicznedolnośląskie

Obsługa bankowa budżetu Gminy Wądroże Wielkie i jednostek organizacyjnych — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne