Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na powierzenie wykonania zadań publicznych w zakresie wypoczynku dzieci i młodzieży
Zamawiający: KURATORIUM OŚWIATY BIAŁYSTOK, Białystok (województwo podlaskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- rozstrzygnięte
Podsumowanie
Dostarczone dane są niekompletne. Brak treści ogłoszenia, SWZ lub OPZ. Dostępne są tylko linki do załączników (wzory dokumentów) bez kontekstu merytorycznego. Nie można określić przedmiotu zamówienia, wartości ani terminów.
Treść ogłoszenia
Loading...Taking too long?Reload document|Open in new tabPobierz [706.29 KB]Załącznikizalacznik nr 1 - wzór ofertyData: 2026-03-31, rozmiar: 29 KBzalacznik nr 2 - wzór sprawozdaniaData: 2026-03-31, rozmiar: 46 KBzalacznik nr 3 - zestawienie poniesionych wydatkówData: 2026-03-31, rozmiar: 13 KBPobierz wszystkie pliki
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak danych
Brak danych
Dokumenty (28)
- OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU
- 0OGLOSZENIE_O_ZAMOWIENIU.pdf?download=1
- SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA
- 14SPECYFIKACJA_ISTOTNYCH_WARUNKOW_ZAMOWIENIA.doc?download=1
- 1. Formularz oferty
- 121._Formularz_oferty.doc?download=1
- 2. Oświadczenie wykonawcy o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu oraz niepodleganiu
- 02._Oswiadczenie_wykonawcy_o_spelnieniu_warunkow_udzialu_w_postepowaniu_oraz_niepodleganiu.DOC?download=1
- 3. Oświadczenie dotyczące grupy kapitałowej
- 83._Oswiadczenie_dotyczace_grupy_kapitalowej.doc?download=1
- 4. Wykaz robót budowlanych
- 134._Wykaz_robot_budowlanych.doc?download=1
- 5. Projekt umowy
- 115._Projekt_umowy.docx?download=1
- 6. Przedmiar robót
- 6._Przedmiar_robot.PDF?download=1
- 7. Kosztorys ofertowy
- 77._Kosztorys_ofertowy.pdf?download=1
- 8. Projekt budowlany
- 38._Projekt_budowlany.pdf?download=1
- 9. Specyfikacja techniczna.
- 19._Specyfikacja_techniczna.pdf?download=1
- INFORMACJA O TREŚCI ZŁOŻONYCH OFERT
- 17INFORMACJA_O_TRESCI_ZLOZONYCH_OFERT.pdf?download=1
- ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY
- Zawiadomienie_o_wyborze..pdf?download=1
- OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA nr 510118761-N-2020 z dnia 03-07-2020 r.
- 4OGLOSZENIE_O_UDZIELENIU_ZAMOWIENIA.pdf?download=1
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.