Konkurs ofert - wspieranie 2025
Zamawiający: KURATORIUM OŚWIATY BIAŁYSTOK, Białystok (województwo podlaskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- rozstrzygnięte
Podsumowanie
Brak szczegółowych danych w dostarczonym tekście. Dostępne są tylko nazwy załączników (ogłoszenie, wzory) bez treści merytorycznej. Nie można określić przedmiotu, wartości, terminów ani wymagań. Analiza niemożliwa bez treści plików PDF.
Treść ogłoszenia
Ogłoszenie o konkursie ofert wraz z odpowiednimi załącznikami poniżej.ZałącznikiOgłoszenie - wspieranie 2025Data: 2025-04-30, rozmiar: 685 KBzalacznik nr 1 - wzór ofertyData: 2025-04-30, rozmiar: 29 KBzalacznik nr 2 - wzór sprawozdaniaData: 2025-04-30, rozmiar: 46 KBzalacznik nr 3 - zestawienie poniesionych wydatkówData: 2025-04-30, rozmiar: 13 KBPobierz wszystkie pliki
Części zamówienia (1)
Część 0: Nieznany (brak treści dokumentu)
Brak informacji o przedmiocie zamówienia.
Dokumenty (52)
- Ogłoszenie o zamówieniu 2021-OJS057-143367-pl
- Ogloszenie_o_zamówieniu_2021-OJS057-143367-pl.pdf?download=1
- SPECYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA
- 0SPECYFIKACJA_WARUNKOW_ZAMOWIENIA.docx?download=1
- Załącznik Nr 1.1 do SWZ - Dokumentacja techniczna (część 1 zamówienia)
- Zalacznik_Nr_1.1_do_SWZ_-__Dokumentacja_techniczna_(czesc_1_zamowienia).pdf?download=1
- Załącznik Nr 1.2 do SWZ - Dokumentacja techniczna (część 2 zamówienia)
- Zalacznik_Nr_1.2_do_SWZ_-_Dokumentacja_techniczna_(czesc_2_zamowienia).pdf?download=1
- Załącznik Nr 2.1 do SWZ - Projekt umowy - dla części 1 zamówienia (część 1 zamówienia)
- Zalącznik_Nr_2.1_do_SWZ_-_Projekt_umowy_-_dla_części_1_zamówienia__(czesc_1_zamowienia).docx?download=1
- Załącznik Nr 2.2 do SWZ - Projekt umowy - dla części 2 zamówienia (część 2 zamówienia)
- Zalącznik_Nr_2.2_do_SWZ_-_Projekt_umowy_-_dla_części_2_zamówienia__(czesc_2_zamowienia).docx?download=1
- Załącznik Nr 3 do SWZ - Wzór formularza ofertowego
- 0Zalącznik_Nr_3_do_SWZ_-_Wzór_formularza_ofertowego.docx?download=1
- Załącznik Nr 4 do SWZ - Zakres oświadczenia w formie jednolitego dokumentu (JEDZ) w formacie .pdf
- Zalącznik_Nr_4_do_SWZ_-_Zakres_oświadczenia_w_formie_jednolitego_dokumentu_(JEDZ)_w_formacie_.pdf_(poglądowo).pdf?download=1
- Załącznik Nr 4a do SWZ - JEDZ
- Zalącznik_Nr_4a_do_SWZ_-_JEDZ.xml?download=1
- Załącznik Nr 5 do SWZ - Wzór oświadczenia Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia
- Zalącznik_Nr_5_do_SWZ_-_Wzór_oświadczenia_Wykonawców_wspólnie_ubiegających_się_o_udzielenie_zamówienia-1.docx?download=1
- Załącznik Nr 6 do SWZ - Wzór wykazu dostaw
- 0Zalącznik_Nr_6_do_SWZ_-_Wzór_wykazu_dostaw.docx?download=1
- Załącznik Nr 7 do SWZ - Wzór oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej
- 0ZA10CC~1.DOC?download=1
- Załącznik Nr 8 do SWZ - Wzór oświadczenia oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w pkt 8.1 SWZ
- 0ZAEB98~1.DOC?download=1
- Załącznik Nr 9 do SWZ - Minimalne parametry urządzeń do potwierdzenia kartami katalogowymi
- 0Zalącznik_Nr_9_do_SWZ_-_Minimalne_parametry_urządzeń_do_potwierdzenia_kartami_katalogowymi.docx?download=1
- Załącznik Nr 10 do SWZ - Identyfikator postępowania na miniPortalu
- 0Zalącznik_Nr_10_do_SWZ_-_Identyfikator_postępowania_na_miniPortalu.docx?download=1
- Załącznik Nr 11 do SWZ - Wyjaśnienia treści SWZ z poprzedniego postępowania - Znak sprawy INW.271.1.2021
- Zalącznik_Nr_11_do_SWZ_-_Wyjaśnienia_treści_SWZ_z_poprzedniego_postępowania_-_Znak_sprawy_INW.271.1.2021.pdf?download=1
- Wyjaśnienia treści SWZ z dnia 29.03.2021r.
- 0Wyjaśnienia_treści_SWZ.pdf?download=1
- Wyjaśnienia treści SWZ z dnia 31.03.2021r.
- 2021-03-30_-_Wyjaśnienia_treści_SWZ.pdf?download=1
- Informacja o kwocie, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia na podstawie art. 222 ust. 4 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo…
- Informacja_o_kwocie,_jaka_Zamawiajacy_zamierza_przeznaczyc_na_sfinansowanie_zamowienia.pdf?download=1
- INFORMACJA na podstawie art. 222 ust. 5 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r., poz. 2019 z późn. zm.).
- 0INFORM~2.PDF?download=1
- Sprostowanie informacji z otwarcia ofert z dnia 23 kwietnia 2021 r.
- 1Sprostowanie_informacji_z_otwarcia_ofert_z_dnia_23_kwietnia_2021_r..pdf?download=1
- INFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY I ODRZUCENIU OFERT W ZAKRESIE CZĘŚCI 1 ZAMÓWIENIA
- 1INFORMACJA_O_WYBORZE_NAJKORZYSTNIEJSZEJ_OFERTY_I_ODRZUCENIU_OFERT_w_zakresie_czesci_1_zamowienia.pdf?download=1
- INFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY I ODRZUCENIU OFERT W ZAKRESIE CZĘŚCI 2 ZAMÓWIENIA
- INFORMACJA_O_WYBORZE_NAJKORZYSTNIEJSZEJ_OFERTY_w_zakresie_czesci_2_zamowienia.pdf?download=1
- Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia nr 2021/S 162-426590 z dnia 23.08.2021
- 0Ogloszenie_o_udzieleniu_zamowienia_nr_2021S_162-426590_z_dnia_23.08.2021.pdf?download=1
- Ogłoszenie o modyfikacjach nr 2021/S 216-568623 z dnia 08.11.2021r.
- 02021-OJS216-568623-pl.pdf?download=1
- Ogłoszenie o wykonaniu umowy nr [numer ogłoszenia dostępny w aplikacji] z dnia 2021-12-02.
- 08d9b595-6c48-6f52-c8de-110001afaf3c.pdf?download=1
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.