Rozbudowa drogi gminnej ulicy Paderewskiego w Zielonce - etap II
Zamawiający: zielonka (ezamawiajacy.pl), Zielonka
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Zielonka, ul. Paderewskiego (od ul. Bankowej do granicy miasta z Warszawą)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa odcinka ulicy Paderewskiego w Zielonce (od ul. Bankowej do granicy miasta z Warszawą). Zakres obejmuje roboty rozbiórkowe, budowę jezdni, chodników, zjazdów, kanalizacji deszczowej, sieci oświetleniowej, teletechnicznej oraz wycinkę drzew. Inwestycja finansowana z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 50 000,00 zł
- Doświadczenie: 2 roboty budowlane w zakresie robót drogowych (nawierzchnia asfaltowa, min. 330 mb każda) wraz z budową/przebudową kanalizacy
- Doświadczenie musi być nabyte w ciągu ostatnich 5 lat
- Zabezpieczenie należytego wykonania umowy
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: WIZ.271.1.14.2026
Numer postępowania WIZ.271.1.14.2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Rozbudowa drogi gminnej ulicy Paderewskiego w Zielonce - etap II
Kompleksowa rozbudowa drogi obejmująca roboty drogowe, sanitarne, elektryczne i teletechniczne.
Dokumenty (12)
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
- SWZ WIZ.271.1.14.2026.pdfpdf
- Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty.docxdocx
- Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie art. 125 ust. 1.docxdocx
- Załącznik nr 3 do SWZ - Wykaz robót budowlanych.docxdocx
- Załącznik nr 4 do SWZ - Wykaz osób.docxdocx
- Załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie w zakresie podstaw wykluczenia art. 109 ust. 1 pkt 1.docxdocx
- Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie art. 117 ust. 4.docxdocx
- Załącznik nr 7 do SWZ - Projekt umowy z kartą gwarancyjną.zipzip
- Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa - OPZ.7z7z
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdfpdf
- Zmiana SWZ z dnia 24.08.2026.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.