Części zamienne do 122 mm shb 2S1 Goździk
Zamawiający: 4 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA, Wrocław (województwo dolnośląskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Skład Nowogród Bobrzański
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zapytanie ofertowe na dostawę części zamiennych do 122 mm shb 2S1 Goździk. Termin realizacji: do 65 dni od podpisania umowy (nie później niż 30.11.2026). Dostawa na koszt sprzedawcy do Składu Nowogród Bobrzański. Wymagana kopia koncesji na obrót materiałami wybuchowymi, bronią, amunicją lub wyrobami o przeznaczeniu wojskowym/policyjnym.
Kluczowe wymagania
- Kopia koncesji na obrót materiałami wybuchowymi, bronią, amunicją lub wyrobami o przeznaczeniu wojskowym/policyjnym
Części zamówienia (1)
Część 0: Części zamienne do 122 mm shb 2S1 Goździk
Dostawa części zamiennych do 122 mm shb 2S1 Goździk.
Dokumenty (8)
- PISMO zapytanie ofertowe.docxdocx21.64 kB
- Załącznik nr 1 - ZAPYTANIE OFERTOWE GOŻDZIK 2026.xlsxxlsx14.97 kB
- Załącznik nr 3- Komunikat ws wykluczen FR 10 2023.pdfpdf436.74 kB
- Załącznik nr 3 - WZÓR UMOWY na dostawę części zamiennych do 122 MM SHB 2S1 GOZDZIK.docdoc195.5 kB
- Załacznik nr 2 -Klauzula informacyjna 2026.docxdocx26.65 kB
- Zrzut ekranu 2026-08-03 130417.pngpng74.34 kB
- Zrzut ekranu 2026-08-03 130434.pngpng277.73 kB
- Zrzut ekranu 2026-08-03 130452.pngpng165.48 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.