KP 25/07/2026 Dostawa skrzynek transportowych na wodę mineralną i napoje smakowe o pojemności 0,33 l
Zamawiający: Uzdrowisko Ciechocinek S.A.
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dokument zawiera jedynie komunikat o błędzie (429 Too Many Requests) oraz informację o blokadzie dostępu do platformy zakupowej. Brak treści właściwej zamówienia publicznego.
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak danych
Brak informacji o przedmiocie zamówienia w dostarczonym materiale.
Dokumenty (12)
- 1. Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf129.45 kB
- 2. SWZ.pdfpdf436.19 kB
- 2.Załacznik A do SWZ- Opis Przedmiotu Zamówienia.pdfpdf201.2 kB
- 3. Zał. nr 1 Formularz ofertowy 04.06.2025.docdoc62.5 kB
- 4. Zał nr 2 Oświadczenia.docdoc53 kB
- 5. Zał. nr 2a Oświadczenie podmiotu udostępniajacego zasoby.docdoc34 kB
- 6. Zał. nr 4 Oświadczenie Art. 7, ust. 1.docxdocx16.82 kB
- 7. Zał. nr 7 - Umowa_skrzynki_wzór.pdfpdf223.77 kB
- 1. Ogłoszenie o ZMIANIE ogłoszenia.pdfpdf42.74 kB
- Załącznik A do SWZ aktualny na 06.08.2026r.pdfpdf224.24 kB
- Zał. nr 7 Umowa_skrzynki_aktualna na 06.08.2026r..pdfpdf245.9 kB
- Wyjaśnienia treści SWZ 06.08.2026.pdfpdf326.51 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.