35/2026/TP/Szkol i KO 35/2026/TP/Szkol i KO Usługa wykonania kalendarzy oraz tarcz wraz z dostawą.
Zamawiający: Oddział Zabezpieczenia Garnizonu Stołecznego (JW 6021)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dokument nie zawiera treści merytorycznej dotyczącej zamówienia publicznego. Wykryto błąd techniczny (429 Too Many Requests) oraz komunikat o blokadzie adresu IP na platformie [link dostępny w aplikacji]. Brak informacji o przedmiocie zamówienia, terminach czy wartości.
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak danych
Brak informacji o przedmiocie zamówienia w dostarczonym tekście.
Dokumenty (15)
- 35_zał nr 1.1 - Specyfikacja asortymentowo-cenowa.xlsxxlsx20.53 kB
- 35_zał nr 1.2 - Specyfikacja asortymentowo-cenowa.xlsxxlsx508.89 kB
- 35_zał. nr 1 - Formularz ofertowy.docdoc132.5 kB
- 35_zał. nr 2 - Oświadczenie o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu zgodnie z art. 125 ust. 1 ustawy Pzp.docdoc51 kB
- 35_zał. nr 3 - Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia z postępowania z art. 125 ustawy Pzp.docdoc41.5 kB
- 35_zał. nr 4 - Oświadczenie zgodnie z art. 117 ust. 4 ustawy Pzp.docdoc39 kB
- 35_zał. nr 5 - Zobowiązanie.docdoc124.5 kB
- 35_załacznik nr 2 do umowy - do częsci I zamówienia.xlsxxlsx18.26 kB
- Ogłoszenie o zamówieniu nr 2026-BZP 00336755 z dnia 10.07.2026r..pdfpdf146.06 kB
- 35_SWZ.pdfpdf332.52 kB
- 35_zał. nr 6 - Projektowane postanowienia umowy.pdfpdf318.74 kB
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia nr 2026-BZP 00351501 z dnia 20.07.26r.pdfpdf37.82 kB
- 35_Wyjaśnienia treści SWZ z dnia 20.07.2026 r..pdfpdf230.21 kB
- 35_zał. nr 6 - Projektowane postanowienia umowy po zmianie z dnia 20.07.26r..pdfpdf390.33 kB
- 35_Zmiana treści SWZ z dnia 20.07.2026 r..pdfpdf235.39 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.