ZP.271.2.12.2026 Rozwój retencji w gminie Świątniki Górne
Zamawiający: GMINA ŚWIĄTNIKI GÓRNE, gmina Świątniki Górne (województwo małopolskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dokument nie zawiera treści merytorycznej dotyczącej zamówienia publicznego. Wykryto błąd techniczny (429 Too Many Requests) oraz komunikat o blokadzie dostępu ze względu na zbyt dużą liczbę zapytań. Treść zawiera jedynie informacje o błędzie i ofertę subskrypcji API serwisu [link dostępny w aplikacji].
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak danych
Brak informacji o przedmiocie zamówienia.
Dokumenty (26)
- Ogłoszenie o zamówieniu opublikowane w BZP.pdfpdf141.05 kB
- SWZ.ZP.271.2.12.2026.pdfpdf537.88 kB
- Zał. nr 1 - Formularz ofertowy.docxdocx68.66 kB
- Zał. nr 2 - Oświadczenie spełnienia warunków i wykluczenia.docxdocx133.55 kB
- Zał. nr 2a - Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby.docxdocx133.19 kB
- Zał. nr 4 - Oświadczenie grupa kapitałowa.docxdocx53.74 kB
- Zał. nr 5 - Wykaz robót.docxdocx61.92 kB
- Zał. nr 6 - Wykaz osób.docxdocx57.73 kB
- Zał. nr 8 - Projektowane postanowienia umowy.pdfpdf562.99 kB
- Zał. nr 9 - Projekt dokumentu gwar..docxdocx55.54 kB
- Zał. nr 10 - Program Funkcjonalno-Użytkowy (PFU).pdfpdf22218.78 kB
- Zał. nr 11 - Karta Informacyjna Przedsięwzięcia.pdfpdf2568.44 kB
- Zał. nr 12 - Decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach.pdfpdf22072.15 kB
- Zał. nr 13 - Pozostała dokumentacja.zipzip4033.21 kB
- Zał. nr 3 - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docxdocx67.75 kB
- Zał. nr 7- Oświadczenie wspólnie ubiegających się o zamówienie.docxdocx55.26 kB
- Informacja_o_wizji_lokalnej_retencja.pdfpdf93.88 kB
- SWZ.ZP.271.2.12.2026_24.07.2026.pdfpdf576.03 kB
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia opublikowane w BZP_24.07.2026.pdfpdf37.19 kB
- modyfikacja SWZ_retencja - 24.07.2026.pdfpdf168.77 kB
- Wyjaśnienia i modyfikacja treści SWZ - 30.07.2026.pdfpdf227.52 kB
- SWZ.ZP.271.2.12.2026_30.07.2026.pdfpdf608.5 kB
- Zał. nr 1 - Formularz ofertowy_30.07.2026.docxdocx66.52 kB
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia opublikowane w BZP_30.07.2026.pdfpdf55.46 kB
- Wyjaśnienia treści SWZ - 05.08.2026.pdfpdf237.84 kB
- Wyjaśnienia treści SWZ - 06.08.2026.pdfpdf197.06 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.