II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego w Ornecie
Zamawiający: Urząd Miejski w Ornecie, Orneta (województwo warmińsko-mazurskie)
Budżet gminy Orneta 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Orneta, ul. Sienkiewicza 3/1
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego o pow. 40,80 m2 w Ornie (ul. Sienkiewicza 3/1). Lokal jest zagrzybiony, wymaga remontu, posiada piwnicę (3,06 m2). Nieruchomość znajduje się w strefie ścisłej ochrony konserwatorskiej. Cena wywoławcza: 90 000 zł. Wymagane wadium: 9 000 zł.
Kluczowe wymagania
- Wpłata wadium w wysokości 9 000 zł do dnia 11.09.2026 r.
- Obecność oferenta lub pełnomocnika notarialnego
- Dokument tożsamości (dowód osobisty)
- Akceptacja stanu technicznego i prawnego nieruchomości
Treść ogłoszenia
Dane nieruchomości
Adres nieruchomości:
SIENKIEWICZA 3/1, ORNETA
Przetarg na:
ZBYCIE
Stan przetargu:
Aktualny
Typ przetargu:
Przetarg ustny nieograniczony - zbycie
Rodzaj nieruchomości:
Lokal mieszkalny
Cena wywoławcza:
90.000,00 ZŁ
Data przetargu:
15.09.2026 09:40
Części zamówienia (1)
Część 0: Lokal mieszkalny ul. Sienkiewicza 3/1
Sprzedaż lokalu mieszkalnego o powierzchni 40,80 m2 wraz z udziałem w częściach wspólnych i działką.
Dokumenty (2)
- Zapisz do PDF. Ta sama treść dostępna jest na bieżącej stronie
- Burmistrz Ornety ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż l. mieszkalnego, SIENKIEWICZA 3m1 Orneta - 15.09.26
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.