II Rokowania na zbycie lokalu mieszkalnego w Ornecie
Zamawiający: Urząd Miejski w Ornecie, Orneta (województwo warmińsko-mazurskie)
Budżet gminy Orneta 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Orneta, ul. 1 Maja 12 m 1
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przetarg nieograniczony (rokowania) na sprzedaż lokalu mieszkalnego o pow. 89,31 m2 w Ornecie (ul. 1 Maja 12 m 1). Lokal wymaga remontu, posiada piwnicę (14,80 m2) i jest podłączony do miejskiej sieci ciepłowniczej. Cena wywoławcza: 240 000 zł. Wymagana wpłata zaliczki w wysokości 24 000 zł.
Kluczowe wymagania
- Wpłata zaliczki w wysokości 24 000 zł na konto Urzędu do 11.09.2026
- Obecność oferenta lub pełnomocnika z notarialnym pełnomocnictwem
- Złożenie pisemnego zgłoszenia w zamkniętej kopercie
- Akceptacja stanu technicznego i prawnego nieruchomości
Treść ogłoszenia
Dane nieruchomości
Adres nieruchomości:
1 MAJA 12 m 1, ORNETA
Przetarg na:
ZBYCIE
Stan przetargu:
Aktualny
Typ przetargu:
Przetarg pisemny nieograniczony - zbycie
Rodzaj nieruchomości:
Lokal mieszkalny
Cena wywoławcza:
240.000,00 ZŁ
Data przetargu:
15.09.2026 09:00
Części zamówienia (1)
Część 0: Lokal mieszkalny 1 Maja 12 m 1, Orneta
Sprzedaż lokalu mieszkalnego o powierzchni 89,31 m2 wraz z udziałem w częściach wspólnych i piwnicą (14,80 m2).
Dokumenty (2)
- Zapisz do PDF. Ta sama treść dostępna jest na bieżącej stronie
- Burmistrz Ornety ogłasza II rokowania na zbycie nieruchomości, lokal mieszkalny 1 MAJA 12 m 1, Orneta - 15.09.2026
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.