Budowa oświetlenia przejść dla pieszych przy skrzyżowaniu ul. Mstowskiej i ul. Zawodziańskiej w Częstochowie
Zamawiający: MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I TRANSPORTU W CZĘSTOCHOWIE, Częstochowa
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Częstochowa, skrzyżowanie ul. Mstowskiej i ul. Zawodziańskiej
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest budowa oświetlenia przejść dla pieszych. Zakres obejmuje budowę linii kablowej (ok. 52 m), układanie bednarki, montaż skrzynki podziałowej, posadowienie 4 aluminiowych słupów o wysokości 6m oraz montaż opraw oświetleniowych o mocy 2x42,6W/2x47,8W. Kryterium wyboru: 100% cena.
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: min. 2 roboty polegające na budowie oświetlenia ulic w ciągu ostatnich 5 lat
- Uprawnienia: 1 osoba z uprawnieniami do kierowania robotami budowlanymi (specjalność instalacyjna, sieci/urządzenia elektryczne)
- Kadry: min. 3 osoby ze świadectwem kwalifikacyjnym gr. E (brygada wykonawcza)
Treść ogłoszenia
Budowa oświetlenia przejść dla pieszych przy skrzyżowaniu ul. Mstowskiej i ul. Zawodziańskiej w Częstochowie ZP.26.2.145.2026
2026-08-11 14:08
Załączniki
4. WYKAZ OSÓB.docx
4. WYKAZ OSÓB.docx
21.79 KB
6. SZCZEGOLOWY_OPIS_OPRAWY_OSWIETLENIOWEJ.doc
6. SZCZEGOLOWY_OPIS_OPRAWY_OSWIETLENIOWEJ.doc
40.5 KB
ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (145) 11.08.2026.pdf
ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (145) 11.08.2026.pdf
167.87 KB
8.3 PRZEDMIAR ROBÓT.pdf
8.3 PRZEDMIAR ROBÓT.pdf
267.96 KB
ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (145) 11.08.2026.docx
ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (145) 11.08.2026.docx
37.91 KB
7. WZÓR UMOWY.doc
7. WZÓR UMOWY.doc
140 KB
1. FORMULARZ OFERTY.doc
1. FORMULARZ OFERTY.doc
47 KB
2. OŚWIADCZENIE.doc
2. OŚWIADCZENIE.doc
33.5 KB
5. WYKAZ ROBÓT BUDOWLANYCH.doc
5. WYKAZ ROBÓT BUDOWLANYCH.doc
35 KB
3. KLAUZULA INFORMACYJNA - RODO.docx
3. KLAUZULA INFORMACYJNA - RODO.docx
403.13 KB
8.1 MAPA DO CELÓW PROJEKTOEYCH.pdf
8.1 MAPA DO CELÓW PROJEKTOEYCH.pdf
219.74 KB
8.4 SSTWiORB.pdf
8.4 SSTWiORB.pdf
1.3 MB
8.2 PROJEKT.pdf
8.2 PROJEKT.pdf
2.03 MB
Drukuj
Drukuj
Drukuj
Zapisz do pdf
Metryczka
Metryczka
Części zamówienia (1)
Część 0: Budowa oświetlenia przejść dla pieszych przy skrzyżowaniu ul. Mstowskiej i ul. Zawodziańskiej w Częstochowie
Budowa oświetlenia przejść dla pieszych obejmująca prace kablowe, montaż słupów i opraw.
Dokumenty (14)
- Instrukcja
- 4. WYKAZ OSÓB.docx
- 6. SZCZEGOLOWY_OPIS_OPRAWY_OSWIETLENIOWEJ.doc
- ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (145) 11.08.2026.pdf
- 8.3 PRZEDMIAR ROBÓT.pdf
- ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (145) 11.08.2026.docx
- 7. WZÓR UMOWY.doc
- 1. FORMULARZ OFERTY.doc
- 2. OŚWIADCZENIE.doc
- 5. WYKAZ ROBÓT BUDOWLANYCH.doc
- 3. KLAUZULA INFORMACYJNA - RODO.docx
- 8.1 MAPA DO CELÓW PROJEKTOEYCH.pdf
- 8.4 SSTWiORB.pdf
- 8.2 PROJEKT.pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.