Odnowienie usług pomocy technicznej producenta dla 3 serwerów Dell PowerEDGE R940
Zamawiający: urpl (ezamawiajacy.pl), Warszawa
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Warszawa (siedziba Klienta)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zapytanie ofertowe w sprawie odnowienia usług pomocy technicznej (ProSupport) dla trzech serwerów Dell PowerEDGE R940. Zakres obejmuje wsparcie 24/7, naprawy na miejscu (NBD), zdalne rozwiązywanie problemów oraz dostęp do aktualizacji firmware. Wykonawca musi posiadać status partnera DELL Technologies w całym okresie trwania umowy.
Kluczowe wymagania
- Status partnera DELL Technologies w całym okresie obowiązywania umowy
- Zdolność techniczna i zawodowa do realizacji usług na odpowiednim poziomie
- Przekazanie dokumentów potwierdzających przedłużenie usług w ciągu 7 dni od zawarcia umowy
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: BI-ISI.043.17.2026
Numer postępowania BI-ISI.043.17.2026
Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte
Części zamówienia (1)
Część 0: Świadczenie usługi pomocy technicznej producenta dla 3 szt. serwerów Dell Power EDGE R940
Odnowienie usług pomocy technicznej (ProSupport) dla 3 serwerów Dell PowerEDGE R940 na okres od 23.09.2026 do 09.09.2028.
Dokumenty (4)
- 20260811 zapytanie ofertowe i formularz oferty.pdfpdf
- 20260811 wzór umowy.pdfpdf
- 20260811 Formularz oferty BI-ISI.043.17.2026.docxdocx
- informacje dot. ochrony danych osobowych.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.