Poprawa infrastruktury oddziału przedszkolnego w miejscowości Tęgoborze
Zamawiający: lososina (ezamawiajacy.pl), Lososina Dolna
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Tęgoborze
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na roboty budowlane związane z poprawą infrastruktury oddziału przedszkolnego w Tęgoborzu. Postępowanie prowadzone w trybie podstawowym z możliwością negocjacji. Wymagane wysokie doświadczenie (2 roboty budowlane o wartości min. 7 mln zł każda w ciągu ostatnich 5 lat) oraz polisa OC na min. 7 mln zł. Wymagane wadium w wysokości 150 000 zł.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 150 000,00 zł
- Polisa OC: min. 7 000 000,00 zł
- Doświadczenie: 2 roboty budowlane (budynek kubaturowy) min. 7 mln zł brutto każda w ciągu ostatnich 5 lat
- Kierownik budowy z uprawnieniami budowlanymi
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: IFS.271.27.2026.SM
Numer postępowania IFS.271.27.2026.SM
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Poprawa infrastruktury oddziału przedszkolnego w miejscowości Tęgoborze
Roboty budowlane polegające na poprawie infrastruktury oddziału przedszkolnego.
Dokumenty (42)
- Ogłoszenie o zamówieniu_12.08.2026r.pdfpdf
- Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.docxdocx
- Załącznik nr 2 do SWZ - Wzór oświadczenia art. 125 ust. 1 PZP.docxdocx
- Załącznik nr 3 do SWZ -Zobowiazanie_podmiotu_udostepniajacego_zasoby.docdoc
- Załącznik nr 4 do SWZ - Wzór oświadczenia o przynalezności do grupy kapitałowej.docxdocx
- Załącznik nr 5 do SWZ - Oświad. wykonawcy o aktualności informacji.docdoc
- Załącznik nr 6 do SWZ - Wykaz robót budowlanych.docxdocx
- Załącznik nr 7 do SWZ - Wykaz osób.docxdocx
- Załącznik nr 8 do SWZ - Wzór umowy.pdfpdf
- Załącznik nr 9 do SWZ - Oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 PZP.odtodt
- Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa.zipzip
- Załącznik nr 11 do SWZ - STWiORB.pdfpdf
- Załącznik nr 12 do SWZ - Przedmiar.zipzip
- SWZ_12.08.2026r.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie_12.08.2026r.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie_2_12.08.2026r.pdfpdf
- Informacja nr 1_19.08.2026r.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia_3_19.08.2026r.pdfpdf
- SWZ_Zmiana_19.08.2026r.pdfpdf
- ZAPYTANIE nr I -Wykonawca_Strona.pdfpdf
- ZAPYTANIE nr II -Wykonawca_Strona.pdfpdf
- Informacja nr 2 - przedłużenie terminu.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie_25.08.2026r.pdfpdf
- Informacja nr 3_31.08.2026r.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia_5_31.08.2026r.pdfpdf
- Zapytanie nr III – Wykonawca_strona_31.08.2026r.pdfpdf
- Zapytanie nr IV – Wykonawca_strona_31.08.2026r.pdfpdf
- Załącznik do Zapytania nr IV_Geotechniczne warunki posadowienia.pdfpdf
- Zapytanie nr V – Wykonawca_strona_31.08.2026r.pdfpdf
- Zapytanie nr VI – Wykonawca_strona_31.08.2026r.pdfpdf
- Zapytanie nr VII – Wykonawca_strona_31.08.2026r.pdfpdf
- Zapytanie nr VIII – Wykonawca_strona_31.08.2026r.pdfpdf
- Zapytanie nr IX – Wykonawca_strona_31.08.2026r.pdfpdf
- Zapytanie nr X – Wykonawca_strona_31.08.2026r.pdfpdf
- Zapytanie nr XI – Wykonawca_strona_31.08.2026r.pdfpdf
- Zapytanie nr XII – Wykonawca_strona_31.08.2026r.pdfpdf
- Załącznik nr 1 do Zapytania nr XII.jpgjpg
- Załącznik nr 2 do Zapytania nr XII.jpgjpg
- Zapytanie nr XIII – Wykonawca_strona_31.08.2026r.pdfpdf
- Zapytanie nr XIV – Wykonawca_strona_31.08.2026r.pdfpdf
- Zapytanie nr XV – Wykonawca_strona_31.08.2026r.pdfpdf
- Zapytanie nr XVI – Wykonawca_strona_31.08.2026r.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.