Mechaniczne zamiatanie ulic zarządzanych przez Burmistrza Krzepic
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA KRZEPICE, Krzepice
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina Krzepice (ulice zarządzane przez Burmistrza Krzepic)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na usługę mechanicznego zamiatania ulic wraz z odchwaszczaniem przykrawężnikowym oraz utylizacją materiału. Prace mają być wykonywane samojezdnymi zamiatarkami z systemem zraszania wodą. Realizacja do 01.11.2026 r. lub do wyczerpania budżetu (30 000 zł). Wymagane doświadczenie w usługach mechanicznego sprzątania ulic.
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: min. jedna usługa mechanicznego sprzątania ulic w ciągu ostatnich 5 lat
- Wartość referencyjnej usługi: min. 30 000,00 zł brutto
- Polisa OC: min. 1 000 000,00 zł
- Sprzęt: samojezdne zamiatarki z odkurzaczem i zraszacami wodnymi
- Wykonawca jest wytwórcą odpadów (odpowiedzialność za utylizację)
Treść ogłoszenia
Tryb udzielenia zamówienia: zapytanie ofertowe Data ogłoszenia: 12-08-2026 Próg wartości zamówienia: Zamówienia poniżej 170 tys. zł Rodzaj zamówienia: Usługi Zapytanie Burmistrz Krzepic zaprasza do składania ofert na usługę mechanicznego zamiatania ulic, których jest zarządcą. Treść zapytania i załączniki zawierają poniższe pliki: 01 zapytanie (PDF | 235,74KB) Załącznik 5 - Wykaz dróg – mapa (PDF | 3,61MB) Załącznik 6 - Wykaz dróg – tabela (PDF | 170,92KB) Poniżej formularz ofertowy formularz ofertowy (PDF | 127,87KB) formularz ofertowy (ODT | 37,37KB)
Części zamówienia (1)
Część 0: Mechaniczne zamiatanie ulic zarządzanych przez Burmistrza Krzepic
Mechaniczne oczyszczanie strefy przykrawężnikowej ulic (szer. min. 1m) wraz z odchwaszczaniem i utylizacją materiału.
Dokumenty (7)
- 01 zapytanie (PDF | 235,74KB)pdf
- Załącznik 5 - Wykaz dróg – mapa (PDF | 3,61MB)pdf
- Załącznik 6 - Wykaz dróg – tabela (PDF | 170,92KB)pdf
- formularz ofertowy (PDF | 127,87KB)pdf
- formularz ofertowy (ODT | 37,37KB)odt
- inf z otwarcia ofert (PDF | 83,65KB)pdf
- zamiatanie ulic 2026 - wzór protokołu z przeprowadzonego postępowania (PDF | 134,60KB)pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.