Modernizacja placu zabaw przy ul. Piaseczny Dół w Kielcach
Zamawiający: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM.F.MALSKIEJ W KIELCACH, Kielce
- Data publikacji
- Miejsce realizacji
- Kielce, ul. Piaseczny Dół (działka nr ewid. 282/2, obręb 0002)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja placu zabaw w Kielcach (działka 282/2, obręb 0002). Zamówienie obejmuje dwa etapy: Etap I (opracowanie pełnej dokumentacji projektowej, uzyskanie map, opinii i badań) oraz Etap II (prace budowlane). Kryterium oceny ofert jest długość okresu rękojmi (waga 40 pkt). Wymagane doświadczenie: 2 roboty budowlane o wartości min. 200 tys. zł brutto każda (budowa/przebudowa placu zabaw) w ciągu ostatnich 5 lat.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 5 000,00 zł
- Doświadczenie: 2 roboty budowlane (budowa/przebudowa placu zabaw) o wartości min. 200 000 zł brutto każda w ciągu ostatnich 5 lat
- Zabezpieczenie należytego wykonania umowy
Treść ogłoszenia
Strona główna
Ważne informacje
Przetargi i oferty miasta
Postępowanie w trybie podstawowym - Modernizacja placu zabaw przy ul. Piaseczny Dół w Kielcach.
Pozostałe dokumenty postępowania dostępne są na stronie postępowania:
[link dostępny w aplikacji]
Załączniki
Ogłoszenie o zamówieniu
PDF | 73.26 KB
Osoba odpowiedzialna za treść:
Tomasz Porębski - Zastępca Prezydenta Miasta Kielce
Redaktor:
Jolanta Mitręga
Osoba publikująca:
Aleksandra Czarnecka
Data utworzenia:
12-08-2026
Data publikacji:
12-08-2026 11:13
Data aktualizacji:
12-08-2026 11:13
Drukuj do PDF
Drukuj
Rejestr zmian
UWAGA
Informacje opublikowane przed 1 stycznia 2022 r. dostępne są na stronie
[link dostępny w aplikacji]
Części zamówienia (2)
Część 1: Etap I – Dokumentacja projektowa
Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej na podstawie PFU, uzyskanie map, opinii, badań i sprawdzeń niezbędnych do realizacji.
Część 2: Etap II – Roboty budowlane
Realizacja robót budowlanych związanych z modernizacją placu zabaw.
Dokumenty (1)
- Ogłoszenie o zamówieniu
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.