Wykonanie usług transportowych przewozu akt wraz z pakowaniem do pojemników i rozładunkiem dla Sądu Rejonowego w Dąbrowie Górniczej
Zamawiający: SĄD REJONOWY W DĄBROWIE GÓRNICZEJ, Dąbrowa Górnicza (województwo śląskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Dąbrowa Górnicza (ul. Graniczna 23 oraz ul. E. Zawidzkiej 10)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na kompleksową usługę transportową akt sądowych. Zakres obejmuje: dostarczenie pojemników, pakowanie akt (we współpracy z archiwistą), załadunek, transport oraz rozładunek. Przewidywana ilość to ok. 336 metrów bieżących akt (ok. 1000 ton). Realizacja wymaga wniesienia akt po stromych i wąskich schodach na I piętro w budynku przy ul. E. Zawidzkiej 10 w Dąbrowie Górniczej.
Kluczowe wymagania
- Aktualna polisa OC z sumą ubezpieczenia min. 50 000 PLN
- Podpis pod ofertą przez osobę uprawnioną
- Złożenie wymaganych załączników (formularz, wzór umowy, opis, klauzula, protokół)
Treść ogłoszenia
Zapytanie ofertowe OFIN.262.21.2026 - Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej
Strona korzysta z plików
cookies
w celu realizacji usług i zgodnie z
Polityką prywatności
. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików
cookies
w Twojej przeglądarce.
Zamknij informację o
cookies
Przejdź do wyszukiwarki
Przejdź do menu
Przejdź do treści
Mapa serwisu
Zapytanie ofertowe OFIN.262.21.2026 - Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej
Sąd Rejonowy
w Dąbrowie Górniczej
Wyszukiwarka
Wyszukiwana fraza
Szukaj
Ustawienia
Zmień kontrast
Czcionka
Powiększ czcionkę
Biuletyn Informacji Publicznej
otwiera się w nowym oknie
Ogłoszenia
expand menu Ogłoszenia
Aktualności i komunikaty
Ogłoszenia sądowe
Ogłoszenia komornicze
Działalność sądu
expand menu Działalność sądu
Podstawa działania
Siedziba i godziny urzędowania
Struktura organizacyjna
Kierownictwo, organy sądu
Praca w sądzie
Zamówienia publiczne
Majątek i dochody jednostki
Zarządzenia Prezesa i Dyrektora Sądu
Obsługa interesanta
expand menu Obsługa interesanta
Załatw sprawę przez internet
Informacje dodatkowe dla interesantów
Opłaty
Orzecznictwo
Dostęp do informacji publicznej
Skargi i wnioski
Ochrona danych osobowych (RODO)
Informacje dodatkowe
expand menu Informacje dodatkowe
Przyjazny pokój przesłuchań
Inne
Redakcja
Strona główna BIP
otwiera się w nowym oknie
Jednostka nadrzędna
Ważne linki
Pomoc prawna
Mediacje
Informacje dla osób ze szczególnymi potrzebami
Ankieta oceny satysfakcji interesanta
Rodzina 800+
otwiera się w nowym oknie
Niebieska linia
otwiera się w nowym oknie
Strona główna
Działalność sądu
Zamówienia publiczne
Zapytanie ofertowe OFIN.262.21.2026
Zapytanie ofertowe OFIN.262.21.2026
Link do artykułu został skopiowany do schowka.
×
Nazwa:
Wykonanie usług transportowych przewozu akt wraz z pakowaniem do pojemników i rozładunkiem dla Sądu Rejonowego w Dąbrowie Górniczej
Oznaczenie postępowania:
OFIN.262.21.2026
Tryb:
zapytanie ofertowe
Termin składania ofert:
20 sierpnia 2026 r. godz. 11:00
Dokumentacja:
Zaproszenie do składania ofert(PLIK PDF, 167Kb)
Załącznik nr 1 - Opis przedmiotu zamówienia(PLIK PDF, 241Kb)
Załącznik nr 2 - Formularz ofertowy (PLIK WORD, 30Kb)
Załącznik nr 3 - Umowa - wzór(PLIK PDF, 313Kb)
Załącznik nr 4 - klauzula informacyjna (PLIK WORD, 22Kb)
Załącznik nr 5 - protokół odbioru(PLIK WORD, 21Kb)
Rozstrzygnięcie postępowania:
b/d
Osoba kontaktowa:
Angelika Bernatek
Drukuj informację
otwiera się w nowym oknie
Rozwiń rejestr zmian
Rejestr zmian dla: Zapytanie ofertowe OFIN.262.21.2026
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Admin SRDG
Dokument z dnia:
2026-08-12 14:40:12
Publikacja w dniu:
2026-08-12 14:40:12
Zmiany:
Podejrzyj
Informacje
Mapa serwisu
Polityka prywatności
Kontakt z administratorem
Pomoc
Deklaracja dostępności
Dane teleadresowe
Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej
ul. Graniczna 23
41-300 Dąbrowa Górnicza
tel. (32) 295-94-65
NIP 629-15-22-610
Regon 000 322 063
Serwis pełni funkcję strony Biuletynu Informacji Publicznej Sądu Rejonowego w Dąbrowie Górniczej. Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej nie posiada stron na portalach społecznościowych.
2026
Copyright by
Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej
Realizacja dostępnej strony internetowej: Agencja 4real
Części zamówienia (1)
Część 0: Wykonanie usług transportowych przewozu akt wraz z pakowaniem do pojemników i rozładunkiem
Kompleksowa usługa pakowania, transportu i rozładunku akt sądowych (ok. 336 mb).
Dokumenty (10)
- Zaproszenie do składania ofert(PLIK PDF, 167Kb)pdf
- Załącznik nr 1 - Opis przedmiotu zamówienia(PLIK PDF, 241Kb)pdf
- Załącznik nr 2 - Formularz ofertowy (PLIK WORD, 30Kb)docx
- Załącznik nr 3 - Umowa - wzór(PLIK PDF, 313Kb)pdf
- Załącznik nr 4 - klauzula informacyjna (PLIK WORD, 22Kb)docx
- Załącznik nr 5 - protokół odbioru(PLIK WORD, 21Kb)docx
- Podejrzyjpdf
- Podejrzyjpdf
- Informacja z otwarcia ofert (PLIK PDF, 63Kb)pdf
- informacja o wyborze oferty (PLIK PDF, 78Kb)pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.