Dostawa 5 nagrzewnic olejowych
Zamawiający: I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA, Toruń (województwo kujawsko-pomorskie)
Budżet miasta Toruń 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Toruń, ul. Legionów 70/76
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę 5 sztuk fabrycznie nowych nagrzewnic olejowych o wysokiej mocy (min. 20 kW). Przedmiotem jest dostawa do siedziby Wydziału Ochrony Ludności w Toruniu. Kryteria wyboru: cena (60%) oraz okres gwarancji (40%). Wymagane dołączenie kart katalogowych producenta do oferty.
Kluczowe wymagania
- Dostawa do siedziby Wydziału Ochrony Ludności w Toruniu
- Termin dostawy: do 30 września 2026 r.
- Obowiązkowe załączenie kart katalogowych producenta ze zdjęciami
- Minimalny okres gwarancji: 12 miesięcy
Treść ogłoszenia
Szczegóły
Zamówienie na
Wydział Ochrony Ludności Urzędu Miasta Torunia zaprasza do złożenia oferty cenowej netto i brutto na dostawę 5 sztuk fabrycznie nowych nagrzewnic olejowych.
Status zamówienia
aktualne
Nr sprawy
WOL-2.271.4.2.2026.WP
Zamawiający
Urząd Miasta Torunia
Tryb zamówienia
zapytanie ofertowe
Rodzaj zamówienia
Dostawy
Wartość zamówienia
do 170 000 zł netto
Termin składania ofert
21.08.2026
godz. 15:00
Sposób składania ofert
papierowo lub e-mail
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa 5 nagrzewnic olejowych
Dostawa 5 sztuk fabrycznie nowych nagrzewnic olejowych o mocy min. 20 kW i wydajności min. 70 000 Btu/h.
Dokumenty (7)
- Formularz ofertowy - nagrzewnicepdf20 kB
- OPZ nagrzewnice olejowe (zapytanie ofertowe)pdf21 kB
- Załącznik nr 2_formularz ofertowy nagrzewnic olejowychdocx14 kB
- Zapytanie ofertowe nagrzewnicepdf105 kB
- Odpowiedź na pytania - nagrzewnice olejowepdf26 kB
- Odpowiedź na pytaniapdf272 kB
- Ogłoszenie o wyborze oferty WOL-2.271.4.2026.WPpdf19 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.