Budowa siłowni zewnętrznej - Więcej mocy, zero wymówek w Inowrocławiu
Zamawiający: MIASTO INOWROCŁAW, Inowrocław (województwo kujawsko-pomorskie)
Budżet gminy Inowrocław 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Inowrocław, Park Solankowy (strefa chillaut)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest budowa siłowni zewnętrznej w Parku Solankowym w Inowrocławiu. Zakres obejmuje montaż urządzeń fitness z nawierzchnią bezpieczną oraz infrastrukturą towarzyszącą. Wykonawca musi wykazać doświadczenie w budowie dwóch siłowni plenerowych w ciągu ostatnich 5 lat oraz dysponować kierownikiem budowy z uprawnieniami konstrukcyjno-budowlanymi.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 2 800,00 zł
- Doświadczenie: 2 roboty budowlane (siłownie zewnętrzne/plenerowe) w ciągu ostatnich 5 lat
- Uprawnienia: kierownik budowy w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
- Certyfikaty: urządzenia fitness muszą posiadać certyfikat zgodności z normą PN EN 16630 (nie deklaracja zgodności)
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: ZZP.271.1.37.2026
Numer postępowania ZZP.271.1.37.2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Budowa siłowni zewnętrznej - Więcej mocy, zero wymówek
Budowa siłowni zewnętrznej z nawierzchnią bezpieczną i infrastrukturą towarzyszącą w Parku Solankowym.
Dokumenty (10)
- Ogłoszenie o zamówieniu 12.08.2026 r..pdfpdf
- SWZ - siłownia zewnętrzna .pdfpdf
- Załącznik nr 2 formularz ofertowy.docxdocx
- przedmiar.pdfpdf
- Plan zagospodarownaia terenu - mapa.pdfpdf
- Projekt architektoniczno-budowlany.pdfpdf
- schemat zagospodarowania terenu- mapa.pdfpdf
- Specyfikacja techniczna.pdfpdf
- zaświadczenie 2.pdfpdf
- Załaczniki do SWZ 1-10.zipzip
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.