Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych w Gminie Kowala
Zamawiający: URZĄD GMINY W KOWALI, Kowala-Stępocina (województwo mazowieckie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina Kowala (w tym PSZOK w Kosowie)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na usługę odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych od mieszkańców Gminy Kowala oraz z PSZOK w Kosowie. Usługa ma charakter ciągły, od 01.11.2026 r. do 31.10.2029 r. (z 14-dniowym okresem przygotowawczym). Postępowanie jest przyspieszone. Wymagane doświadczenie w odbiorze odpadów (min. 12 mcy, masa min. 2500 Mg) oraz posiadanie konkretnego sprzętu transportowego.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 50 000,00 PLN
- Doświadczenie: min. 12 miesięcy ciągłego odbioru odpadów (masa min. 2500 Mg w ramach jednej umowy)
- Sprzęt: min. 2 pojazdy śmieciarki (EURO 5) do odpadów zmieszanych, 2 pojazdy do odpadów segregowanych (EURO 5) oraz 1 pojazd bez funkcji kom
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: ZP.271.10.2026
Numer postępowania ZP.271.10.2026
Typ postępowania Postępowanie unijne
Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Części zamówienia (1)
Część 0: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Kowala oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Od
Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od mieszkańców oraz z PSZOK w Kosowie.
Dokumenty (20)
- 557360-2026-PL.pdfpdf
- espd-request.zipzip
- SWZ.pdfpdf
- Zał. nr 1 do SWZ tabela kosztowa.docxdocx
- Zał. nr 2 do SWZ.docxdocx
- Zał. nr 2a do SWZ oświadczenie sankcyjne.docxdocx
- Zał. nr 3 do SWZ wykaz usług.docxdocx
- Zał. nr 4 do SWZ wykaz sprzętu.docxdocx
- Zał. nr 5 do SWZ gr.kapitałowa.docxdocx
- Zał. nr 6 do SWZ zatrudnienie.docxdocx
- Zał. nr 7 do SWZ wspólnie się ubiegający.docxdocx
- Zał. nr 8 do SWZ projekt umowy odpady.pdfpdf
- Zał. nr 9 do SWZ OPZ.docx.pdfpdf
- Zał. nr 10 do SWZ RODO.docxdocx
- Zał. nr 11 do SWZ zobowiązanie.docxdocx
- Zał. nr 12 do SWZ oświadczenie aktualność.docxdocx
- Zał. nr 13 do SWZ raport miesięczny.docxdocx
- Zał. nr 14 do SWZ wykaz punktów leki.docxdocx
- Zał. nr 15 do SWZ wykaz.docxdocx
- pytania i odpowiedzi 24082026.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.