Kampania edukacyjno-informacyjna o bioróżnorodności
Zamawiający: ipanlublin (ezamawiajacy.pl), Lublin
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Lublin
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie dotyczy realizacji kampanii edukacyjno-informacyjnej o bioróżnorodności w ramach projektu finansowanego z Funduszy Europejskich dla Polski Wschodniej. Zamawiający kładzie nacisk na aspekty społeczne, środowiskowe oraz innowacyjne. Postępowanie jest prowadzone w trybie elektronicznym przez Instytut Agrofizyki PAN.
Kluczowe wymagania
- Wniesienie wadium w kwocie 4 000,00 zł
- Złożenie oferty wyłącznie drogą elektroniczną przez platformę
- Wniesienie wadium w formie pieniężnej, gwarancji bankowej, ubezpieczeniowej lub poręczenia
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: A-2401-63/2026
Numer postępowania A-2401-63/2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Kampania edukacyjno-informacyjna o bioróżnorodności
Realizacja kampanii edukacyjnej i promocyjnej dotyczącej bioróżnorodności w ramach projektu FEPW.02.03-IW.01-0007/24.
Dokumenty (22)
- Ogłoszenie o zamówieniu A-2401-63_2026.pdfpdf
- SWZ A-2401-63_2026.pdfpdf
- SWZ A-2401-63_2026.docxdocx
- Formularz ofertowy A-2401-63_2026.docxdocx
- Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).pdfpdf
- Załącznik nr 1.1 do OPZ Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiOR).pdfpdf
- Załącznik nr 1.2 do OPZ Przedmiar robót.pdfpdf
- Załącznik nr 1.3 do OPZ Dokumentacja projektowa - plan zagospodarowania terenu (PZT).pdfpdf
- Załącznik nr 1.4 do OPZ Dokumentacja projektowa - projekt zagospodarowania terenu (PZT).pdfpdf
- Załącznik nr 1.5 do OPZ Dokumentacja projektowa - mapa do celów projektowych (DCP).jpgjpg
- Załącznik nr 1.6 do OPZ Koncepcja projektowa.jpgjpg
- Załączniki w wersji edytowalnej A-2401-63_2026.docxdocx
- Wyjaśnienie treści SWZ z dnia 19.08.2026 r.docxdocx
- Wyjaśnienie treści SWZ z dnia 19.08.2026 r.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia z dnia 26.08.2026.pdfpdf
- Zmiana treści SWZ z dnia 26.08.2026.pdfpdf
- Zmiana treści SWZ z dnia 26.08.2026.docxdocx
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia z dnia 28.08.2026.pdfpdf
- Wyjaśnienia i zmiana treści SWZ z dnia 28.08.2026.docxdocx
- Wyjaśnienia i zmiana treści SWZ z dnia 28.08.2026.pdfpdf
- Formularz ofertowy A-2401-63_2026_wersja jednolita z dnia 28.08.2026.docxdocx
- Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)_wersja jednolita z dnia 28.08.2026.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.