Wykonanie przeglądów/napraw taboru kolejowego
Zamawiający: 2 Regionalna Baza Logistyczna
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Skład Komorowo (ul. Kościelna, 07-310 Komorowo) oraz Skład Olsztyn (ul. Jagiellończyka 43, 10-062 Olsztyn)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na wykonanie usług przeglądów (poziom P3) oraz napraw (poziom P3 i P4) lokomotyw spalinowych (modele LS180, LS-160) oraz wagonów. Zamawiający dopuszcza oferty częściowe na poszczególne zadania. Realizacja obejmuje transport (na koszt wykonawcy) oraz załadunek/rozładunek. Miejsce odbioru: Komorowo; miejsce zwrotu: Olsztyn.
Kluczowe wymagania
- Brak wadium
- Podpis elektroniczny (kwalifikowany, zaufany lub osobisty)
- Możliwość powierzenia wykonania podwykonawcom
Części zamówienia (4)
Część 1: Zadanie 1: Przegląd/naprawa poziom 3 (P3) Lokomotywy spalinowej LS180
Usługa wykonania przeglądu lub naprawy na poziomie P3 dla lokomotywy spalinowej LS180.
Część 2: Zadanie 2: Naprawa rewizyjna (P4) Lokomotywy spalinowej LS-160
Usługa wykonania naprawy rewizyjnej na poziomie P4 dla lokomotywy spalinowej LS-160.
Część 3: Zadanie 3: Przegląd/naprawa poziom P3 wagonów
Usługa wykonania przeglądu lub naprawy na poziomie P3 dla wagonów.
Część 4: Zadanie 4: Przegląd/naprawa poziom 3 (P3) Lokomotywy spalinowej LS180
Usługa wykonania przeglądu lub naprawy na poziomie P3 dla lokomotywy spalinowej LS180.
Dokumenty (10)
- ogłoszenie o zamówieniu z dn. 05.08.2026.pdfpdf1363.65 kB
- SWZ_U_115_2026.pdfpdf434.16 kB
- Załącznik nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia.pdfpdf289.2 kB
- Załącznik nr 2 do SWZ.docxdocx33.85 kB
- ZAŁĄCZNIK NR 3 DO SWZ U115 - formularz ofertowy.docdoc118 kB
- Załącznik nr 4 do SWZ - wzór umowy.pdfpdf309.96 kB
- Dokumentacja systemu utrzymania wagonów krytych typu CFRG serii xK.pdfpdf7304.94 kB
- Dokumentacja technologiczna systemu utrzymania eksploatacyjnego lokomotywy spalinowej 409 Da (Ls 160).pdfpdf13391.73 kB
- Dokumentacja technologiczna systemu utrzymania eksploatacyjnego lokomotywy spalinowej 409 Da (Ls 180).pdfpdf61050.66 kB
- WYJAŚNIENIE TREŚCI SWZ z dn. 07.08.2026.pdfpdf114.58 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.