NH.270.24.2026 Dostawa sprzętu elektronicznego
Zamawiający: Zakład Usługowo-Produkcyjny Lasów Państwowych w Łodzi
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dokument nie zawiera treści merytorycznej dotyczącej zamówienia publicznego. Wykryto błąd techniczny (429 Too Many Requests) oraz komunikat o blokadzie adresu IP na platformie [link dostępny w aplikacji]. Brak możliwości analizy przedmiotu zamówienia, terminów czy wymagań.
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak danych
Brak informacji o przedmiocie zamówienia w dostarczonym materiale.
Dokumenty (9)
- 2026-OJS131-00476086-pl ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf187.98 kB
- SWZ - NH.270.24.2026.pdfpdf692.75 kB
- Załączniki nr 1-11 do SWZ.7z7z1101.13 kB
- 2026-OJS146-00531992-pl zmiana ogłoszenia.pdfpdf190.43 kB
- załączniki do zmiany SWZ.7z7z341.3 kB
- zmiana swz 29.07.2026.pdfpdf94.64 kB
- 2026-OJS149-00543461-pl zmiana ogłoszenia II.pdfpdf190.3 kB
- Formularz.cenowy 2.2 po zmianie 04.08.2026.docxdocx28.72 kB
- zmiana swz II 04.08.2026.pdfpdf229.11 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.