Zakup koparko-ładowarki
Zamawiający: stawiski (ezamawiajacy.pl), Stawiski
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Stawiski
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę koparko-ładowarki kołowej w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026. Zamawiający wymaga od wykonawców wykazania doświadczenia w dostawach co najmniej dwóch urządzeń o wartości min. 100 000 zł każde w ciągu ostatnich 3 lat. Brak wadium i zabezpieczenia należytego wykonania umowy.
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: wykonanie min. 2 dostaw koparko-ładowarek o wartości min. 100 000 zł każda w ciągu ostatnich 3 lat
- Brak wadium
- Brak zabezpieczenia należytego wykonania umowy
- Składanie ofert wyłącznie elektronicznie przez Platformę zakupową
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: DRG.271.1.9.2026
Numer postępowania DRG.271.1.9.2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Zakup koparko-ładowarki
Dostawa koparko-ładowarki kołowej w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej.
Dokumenty (22)
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
- SWZ.pdfpdf
- Załącznik Nr 1 do SWZ.docxdocx
- Załącznik Nr 2 do SWZ.docxdocx
- Załącznik Nr 3 do SWZ.docxdocx
- Załącznik Nr 4 do SWZ.docxdocx
- Załącznik Nr 5 do SWZ.docxdocx
- Załącznik Nr 6 do SWZ.docxdocx
- Załącznik Nr 7 do SWZ.pdfpdf
- Załącznik Nr 8 do SWZ.docxdocx
- Załącznik Nr 9 do SWZ.docxdocx
- Załącznik nr 10 do SWZ- OPZ.pdfpdf
- Wyjaśnienia treści SWZ.DRG.271.1.9.2026-sig.pdfpdf
- Załącznik Nr 4 do SWZ —aktualizacja.docxdocx
- Załącznik nr 10 do SWZ- OPZ - aktualizacja 19.08.2026 r.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdfpdf
- Załącznik Nr 4 do SWZ —aktualizacja 21.08.2026.docxdocx
- Wyjaśnienia treści SWZ nr 2 DRG.271.1.9.2026-sig.pdfpdf
- Załącznik nr 10 do SWZ- OPZ - aktualizacja 21.08.2026 r..pdfpdf
- Załącznik nr 10 do SWZ- OPZ - aktualizacja 24.08.2026 r..pdfpdf
- Załącznik Nr 4 do SWZ —aktualizacja 24.08.2026.docxdocx
- Wyjaśnienia treści SWZ nr 3.DRG.271.1.9.2026.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.