Świadczenie usług polegających na zapewnieniu gorących posiłków osobom objętym pomocą przez OPS w Gliwicach
Zamawiający: Ośrodek Pomocy Społecznej w Gliwicach, Gliwice
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gliwice (rejon ulic: Błogosławionego Czesława, Częstochowska, Franciszkańska, Piramowicza, Gdańska, Hutnicza, Hlubka, Jagiellońska, Królewska Tma, Kr...)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę gorących posiłków dla osób korzystających z pomocy społecznej w Gliwicach. Realizacja obejmuje wiele punktów wydawania posiłków w mieście. Zamówienie podzielone na 4 części, możliwe składanie ofert częściowych. Termin realizacji: od września/listopada 2026 r. do końca 2028 r.
Kluczowe wymagania
- Zaświadczenie z Sanepidu o możliwości prowadzenia żywienia zbiorowego
- Polisa OC w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia
Treść ogłoszenia
2026-Świadczenie usług polegających na zapewnieniu gorących posiłków osobom objętym pomocą przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Gliwicach na terenie miasta Gliwice | Adres strony prowadzonego postępowania: [link dostępny w aplikacji] | Termin składania ofert: 21-08-2026 o godzinie 9:00 | 2026-Świadczenie usług polegających na zapewnieniu gorących posiłków osobom objętym pomocą przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Gliwicach na terenie miasta Gliwice Podstawowe informacje o zamówieniu: Nazwa zamówienia 2026-Świadczenie usług polegających na zapewnieniu gorących posiłków osobom objętym pomocą przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Gliwicach na terenie miasta Gliwice Adres strony prowadzonego postępowania [link dostępny w aplikacji] Termin składania ofert 21-08-2026 o godzinie 9:00 Rodzaj zamówienia usługa Tryb postępowania tryb podstawowy- wariant I (bez negocjacji) Wartość szacunkowa powyżej 170 000 zł do 750 000€ (usługi społeczne) Zamawiający informuje, że od dnia 1 stycznia 2023 r. - w związku z zakończeniem funkcjonowania Platformy miniPortal - postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, w których Zamawiający ma obowiązek stosowania ustawy Prawo zamówień publicznych, są prowadzone za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia. Wszelkie dokumenty zamówienia, modyfikacje, odpowiedzi na pytania do Specyfikacji Warunków Zamówienia/Opisu Potrzeb i Wymagań oraz zawiadomienia udostępnione są na stronie prowadzonego postępowania. Zamawiający - w trakcie prowadzonych postępowań - zgodnie z treścią art. 88 ust. 2 (dla zamówień, których wartość jest równa lub przekracza progi unijne) oraz art. 270 ust. 1 (dla zamówień, których wartość jest równa lub przekracza kwotę 170 000 złotych) ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych, udostępnia w Biuletynie Informacji Publicznej wyłącznie ogłoszenie o zamówieniu oraz ogłoszenie o zmianie ogłosz
Części zamówienia (4)
Część 1: Część I - ZATORZE
Świadczenie usług polegających na zapewnieniu gorących posiłków osobom objętym pomocą przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Gliwicach.
Część 2: Część 2
Brak szczegółowego opisu w dokumentach.
Część 3: Część 3
Brak szczegółowego opisu w dokumentach.
Część 4: Część 4
Brak szczegółowego opisu w dokumentach.
Dokumenty (2)
- Ogloszenie_o_zamowieniu-[13082026_110703]pdf
- Ogloszenie_o_zamowieniu-[13082026_110703]html
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.