Usługa cateringowa dla SP nr 17 w Gorzowie Wlkp. (rok szkolny 2026/2027)
Zamawiający: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gorzów Wielkopolski, SP nr 17
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dostawa dziennych, jednodaniowych posiłków dla dzieci w SP nr 17 w Gorzowie Wielkopolskim. Planowane zapotrzebowanie to ok. 65 obiadów dziennie w okresie od 14.09.2026 do 18.06.2027. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany liczby posiłków. Wymagane doświadczenie w cateringowi szkolnym oraz posiadanie odpowiednich kwalifikacji personelu i środków transportu.
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: świadczenie usług cateringowych dla min. 60 dzieci w ciągu ostatnich 3 lat (wartość min. 150 000 zł brutto)
- Personel: min. 1 kucharz z wykształceniem gastronomicznym (zawodowym)
- Transport: min. 2 samochody do przewozu żywności
- Zgoda Sanepidu: wpis do rejestru zakładów podlegających kontroli Sanepidu (produkcja i transport)
Części zamówienia (1)
Część 0: Usługa cateringowa w zakresie przygotowania i dostawy dziennych jednodaniowych posiłków
Dostawa ok. 65 jednodaniowych obiadów dziennie dla dzieci w SP nr 17 w roku szkolnym 2026/2027.
Dokumenty (3)
- Plan postępowań 2025_BZP 00281921_01_P (1).pdfpdf
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
- Ogłoszenie o wyniku postępowania (1).pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.