Usługi serwisowe sprzętu anestezjologicznego produkcji DRAGER
Zamawiający: urazowka (ezamawiajacy.pl), Warszawa
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Piekary Śląskie, ul. Bytomska 62 (Oddział Anestezjologii i OJOM)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na okresowe przeglądy techniczne, konserwację oraz naprawy aparatury anestezjologicznej marki Dräger. Przedmiotem jest zapewnienie ciągłości pracy sprzętu medycznego na Oddziale Anestezjologii i OJOM w Piekary Śląskie. Kryteria oceny to cena (60%), okres gwarancji (5%) oraz jakość serwisu (30%) oparta na kwalifikacjach personelu.
Kluczowe wymagania
- Wykazanie realizacji usług serwisowych sprzętu anestezjologicznego o wartości min. 100 000 PLN brutto (min. 12 m-cy ciągłej pracy w ciągu 3-
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: ZP.270-35/2026
Numer postępowania ZP.270-35/2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Usługi serwisowe sprzętu anestezjologicznego produkcji DRAGER
Okresowe przeglądy techniczne, konserwacja oraz naprawy aparatury anestezjologicznej marki Dräger.
Dokumenty (17)
- Ogłoszenie o zamówieniu z dnia 14.08.2026r..pdfpdf
- SWZ.pdfpdf
- Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (wykaz urzadzeń z terminami przeglądów).pdfpdf
- Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz ofertowy.docxdocx
- Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy.docxdocx
- Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie udostępniającego zasoby.docxdocx
- Załącznik Nr 5 do SWZ - Oświadczenie - grupa kapitałowa.docxdocx
- Załącznik nr 6 do SWZ - Wykaz usług.docxdocx
- Załącznik nr 7 do SWZ - Wykaz osób.docxdocx
- Załącznik nr 8 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu udostępniajacego.docxdocx
- Załącznik nr 9 do SWZ - Klauzula RODO.pdfpdf
- Załącznik nr 10 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.pdfpdf
- Odpowiedzi z dnia 24.08.2026r..pdfpdf
- Modyfikacja z dnia 24.08.2026r. - Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (wykaz urzadzeń z terminami przeglądów).pdfpdf
- Modyfikacja z dnia 24.08.2026r. - Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz ofertowy.docxdocx
- Modyfikacja z dnia 24.08.2026r. - Załącznik nr 10 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.pdfpdf
- Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.