EKOCIECH_ZP06//2026 Dostawa dostawczego pojazdu elektrycznego
Zamawiający: KOMUNALNE PRZEDSIĘBIORSTWO UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ EKOCIECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dokument nie zawiera treści merytorycznej dotyczącej zamówienia publicznego. Wykryto błąd techniczny (429 Too Many Requests) oraz komunikat o blokadzie dostępu ze względu na zbyt dużą liczbę zapytań. Treść zawiera jedynie informacje o błędzie i ofertę usług API serwisu [link dostępny w aplikacji].
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak danych
Brak informacji o przedmiocie zamówienia w dostarczonym materiale.
Dokumenty (12)
- Załącznik nr 2 do SWZ projektowane postanowienia umowy.pdfpdf176.84 kB
- Załącznik nr 1 do SWZ opis przedmiotu.pdfpdf140.65 kB
- Wyjaśnienia i zmiany treści SWZ z dnia 10.08.2026.pdfpdf162.89 kB
- Załącznik nr 1 do SWZ opis przedmiotu po zmianach z dnia 10.08.2026r..pdfpdf147 kB
- SWZ ZP06_2026.pdfpdf430.02 kB
- Załącznik nr 2 do SWZ projektowane postanowienia umowy po zmianach z dnia 12.08.2026.pdfpdf178.67 kB
- Wyjaśnienia i zmiany treści SWZ z dnia 12.08.2026.pdfpdf192.69 kB
- Załącznik nr 3-8 do SWZ..zipzip157.85 kB
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf54.34 kB
- Wyjaśnienia treści SWZ z dnia 13.08.2026.pdfpdf164.81 kB
- Załącznik nr 2 do SWZ projektowane postanowienia umowy po zmianach z dnia 10.08.2026.pdfpdf176.92 kB
- Załącznik nr 1 do SWZ opis przedmiotu po zmianach z dnia 12.08.2026.pdfpdf149.76 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.