Rewaloryzacja Alei Dębowej w Runowie Krajeńskim

Zamawiający: URZĄD MIEJSKI W WIĘCBORKU, Więcbork (województwo kujawsko-pomorskie)

Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.

Termin składania ofert
Data publikacji
Rodzaj zamówienia
uslugi
Miejsce realizacji
Runowo Krajeńskie (Aleja Dębowa)
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamówienie na usługi rewaloryzacji Alei Dębowej w Runowie Krajeńskim w celu poprawy odporności na zmiany klimatu. Przedmiotem jest m.in. specjalistyczne cięcia pielęgnacyjne koron drzew z wykorzystaniem podnośników hydraulicznych. Inwestycja współfinansowana z Funduszy Europejskich dla Kujaw i Pomorza.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Status zamówienia: Przed terminem składania ofert Rodzaj zamówienia publicznego: Usługi Tryb zamówienia publicznego: Tryb podstawowy - art. 275 pkt 1 ustawy PZP Finansowanie: Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027, Priorytet: Fundusze Europejskie dla czystej energii i ochrony zasobów środowiska regionu. Działanie: Mała retencja i adaptacja do zmian klimatu w regionie Data ogłoszenia: 14-08-2026 Data składania ofert: 01-09-2026 Godzina składania ofert: 11:00 Data otwarcia ofert: 01-09-2026 Godzina otwarcia ofert: 11:30 Miejsce złożenia oferty: Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia dostępnej pod adresem [link dostępny w aplikacji] zakładka: „Oferty/wnioski” Numer UZP/TED: [numer ogłoszenia dostępny w aplikacji] W myśl przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych stroną internetową prowadzonego postępowania jest Platforma e-Zamówienia, dostępna pod adresem [link dostępny w aplikacji] Adres strony internetowej prowadzonego postępowania (link prowadzący bezpośrednio do widoku postępowania na Platformie e-Zamówienia): [link dostępny w aplikacji] Postępowanie można wyszukać również ze strony głównej Platformy e-Zamówienia (przycisk „Przeglądaj postępowania/konkursy”). Identyfikator (ID) postępowania na Platformie e-Zamówienia: [link dostępny w aplikacji] PDF Ogłoszenie o zamówieniu.pdf (145,99KB) PDF SWZ.pdf (350,29KB) ZIP Zał. nr 1 do nr 10 do SWZ.zip (1,08MB)

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Rewaloryzacja Alei Dębowej w Runowie Krajeńskim

    Usługi rewaloryzacji drzew w celu poprawy odporności na zmiany klimatu.

    Runowo Krajeńskie

Dokumenty (3)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publicznekujawsko-pomorskie

Rewaloryzacja Alei Dębowej w Runowie Krajeńskim — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne