Budowa ekologicznego placu zabaw przy SP-3 w Zielonce
Zamawiający: zielonka (ezamawiajacy.pl), Zielonka
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Zielonka, ul. W. Wilsona 34/36 (SP-3)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 3 w Zielonce. Zakres prac obejmuje demontaże, budowę bezpiecznej nawierzchni piaskowej (285,6 m2), budowę chodników (31,2 m2), montaż urządzeń zabawowych, małej architektury oraz rekultywację zieleni. Zamawiający kładzie nacisk na dostępność dla osób z niepełnosprawnościami.
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: min. 2 zamówienia na wykonanie placu zabaw o powierzchni min. 200 m2 w ciągu ostatnich 5 lat
- Dysponowanie osobą z uprawnieniami do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
- Brak podstaw do wykluczenia (ZUS, US, KRK)
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: WIZ.271.1.16.2026
Numer postępowania WIZ.271.1.16.2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Budowa ekologicznego placu zabaw przy SP-3
Przebudowa placu zabaw obejmująca roboty budowlane, montaż urządzeń i nawierzchni.
Dokumenty (11)
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
- SWZ WIZ.271.1.16.2026.pdfpdf
- Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty.docxdocx
- Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie art. 125 ust. 1.docxdocx
- Załącznik nr 3 do SWZ - Wykaz robót budowlanych.docxdocx
- Załącznik nr 4 do SWZ - Wykaz osób.docxdocx
- Załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie w zakresie podstaw wykluczenia art. 109 ust. 1 pkt 1.docxdocx
- Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie art. 117 ust. 4.docxdocx
- Załącznik nr 7 do SWZ - Projekt umowy z kartą gwarancyjną.pdfpdf
- Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja projektowa - OPZ.zipzip
- Wyjaśnienia treści SWZ z dnia 24.08.2026.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.