Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego
Zamawiający: zozursynow (ezamawiajacy.pl), Synów
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Ursynowskie Centrum Zabiegowe, ul. Kajakowa 12, Warszawa
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę specjalistycznego sprzętu medycznego (endoskopy, lampy operacyjne, monitory, tor laparoskopowy, systemy ogrzewania) dla Ursynowskiego Centrum Zabiegowego. Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego z zastosowaniem procedury odwróconej. Możliwość składania ofert częściowych na 5 części.
Kluczowe wymagania
- Dopuszczenie wyrobów do obrotu na terenie RP
- Zgodność z Rozporządzeniem UE 2017/745
- Dostarczenie certyfikatów/deklaracji zgodności
- Sprzęt musi być fabrycznie nowy i profesjonalny
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: SPZOZ.U.ZAP.5335.2026
Numer postępowania SPZOZ.U.ZAP.5335.2026
Typ postępowania Postępowanie unijne
Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Części zamówienia (5)
Część 1: Część I - zakup zestawu endoskopowego dla potrzeb Ursynowskiego Centrum Zabiegowego przy ul. Kajakowej 12
Dostawa zestawu endoskopowego.
Część 2: Część II - zakup lamp operacyjnych dla potrzeb Ursynowskiego Centrum Zabiegowego przy ul. Kajakowej 12
Dostawa lamp operacyjnych.
Część 3: Część III - zakup systemu monitorowania pacjenta dla potrzeb Ursynowskiego Centrum Zabiegowego przy ul. Kajakowej 12
Dostawa systemu monitorowania pacjenta.
Część 4: Część IV - zakup toru laparoskopowo-artroskopowego Ursynowskiego Centrum Zabiegowego przy ul. Kajakowej 12
Dostawa toru laparoskopowo-artroskopowego.
Część 5: Część V - zakup systemów ogrzewania pacjenta dla potrzeb Ursynowskiego Centrum Zabiegowego przy ul. Kajakowej 12
Dostawa systemów ogrzewania pacjenta.
Dokumenty (20)
- sprzęt medyczny_5335_2026_zał 2_form_asortym-cenowy.xlsxxlsx
- sprzęt medyczny_5335_2026_SWZ_załączniki edytowalne.docdoc
- sprzęt medyczny_5335_2026_SWZ.pdfpdf
- sprzęt medyczny_5335_2026_SWZ po modyfikacji 28-07-2026.pdfpdf
- sprzęt medyczny_5335_2026_SWZ_załączniki edytowalne po modyfikacji 28-07-2026.docdoc
- sprzęt medyczny_5335_2026_zał 2_form_asortym-cenowy po modyfikacji 28-07-2026.xlsxxlsx
- sprzęt medyczny_5335_2026_zawiadomienie_modyfikacja 28-07-2026.pdfpdf
- 1 widok lamp sala zielona.jpgjpg
- 2 widok lamp zawiesie sala zielona.jpgjpg
- 3 widok lamp sala pomarańczowa.jpgjpg
- 4 widok lamp zawiesie sala pomarańczowa.jpgjpg
- 5 widok rzuty sal operacyjnych.pdfpdf
- wyjaśnienia treści SWZ_5335_2026.pdfpdf
- sprzęt medyczny_5335.2026_wyjaśnienia treści SWZ 2 z dnia 11-08-2026.pdfpdf
- sprzęt medyczny_5335_2026_SWZ po modyfikacji 2 11-08-2026.pdfpdf
- sprzęt medyczny_5335_2026_zał 2_form_asortym-cenowy 2 po modyfikacji z 11-08-2026.xlsxxlsx
- sprzęt medyczny_5335_2026_SWZ po modyfikacji 3 13-08-2026.pdfpdf
- sprzęt medyczny_5335_2026_SWZ po modyfikacji 3 13-08-2026-załączniki edytowalne.docdoc
- sprzęt medyczny_5335_2026_zał 2_form_asortym-cenowy 3 po modyfikacji z 13-08-2026.xlsxxlsx
- wyjasnienia treści SWZ_5335_2026_ z dnia 13-08-2026.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.