Stworzenie logotypu i księgi znaku dla projektu „Humanistyka dla bezpieczeństwa”
Zamawiający: INSTYTUT SLAWISTYKI PAN, Warszawa
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Instytut Slawistyki PAN poszukuje wykonawcy do przygotowania koncepcji i projektu graficznego logotypu oraz księgi znaku dla projektu MSWiN na lata 2026-2027. Postępowanie prowadzone jest w trybie rozeznania cenowego (poza ustawą Pzp).
Treść ogłoszenia
Deklaracja dostępności
Informacje ogólne
Baza lokalowa
ORGANY
Dyrekcja
Rada Naukowa
Komisje
STRUKTURA ORGANIZACYJNA
Zakłady
Studia doktoranckie
Centrum Slawistycznej Informacji Naukowej
Zespół Obsługi Badań Naukowych
Wydawnictwo
Biblioteka
Zbiory Specjalne
Archiwum
Administracja
AKTY PRAWNE
Podstawy prawne funkcjonowania Instytutu
Zarządzenia Dyrektora
Regulaminy
UCHWAŁY RADY NAUKOWEJ
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
SPRAWOZDANIA
do PAN
PAN
Wydział I
PNT-01
MAJĄTEK I SPRAWOZDANIA FINANSOWE
Sprawozdania Dyrekcji
SZKOŁA DOKTORSKA Anthropos IPAN
Struktura
Regulamin
Rekrutacja
Program kształcenia
Samorząd doktorantów
POSTĘPOWANIA AWANSOWE
Postępowanie habilitacyjne
Postępowania doktorskie
Kolokwia habilitacyjne
Zawiadomienia o obronach
PRACA
Konkursy
Aktualny nabór
Wynik naboru
Oferty pracy
Archiwum konkursów i ofert pracy
ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
Wniosek o udostępnienie informacji publicznej
Otwarte dane i ponowne wykorzystanie informacji sektora publicznego
INSPEKTOR DANYCH OSOBOWYCH
Polityka prywatności cookies
/InstytutSlawistyki/SkrytkaESP
AE:PL-50927-95194-UFJBA-24
Zaproszenie do składania ofert na usługę stworzenia logotypu do projektu
Edytuj artykuł
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, do którego, z uwagi na wartość, nie stosuje się przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych w zw. z art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych – (t. j. Dz. U. z 2026 r. poz.793.) na usługę przygotowanie koncepcji, projektu graficznego logotypu zadania.
Instytut Slawistyki PAN w ramach procedury rozeznania cenowego zaprasza do składania ofert w celu wyłonienia Oferenta do stworzenie logotypu wraz z księgą znaku dla zadania Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego na lata 2026-2027 pt. „Humanistyka dla bezpieczeństwa. Projekt współpracy wzmacniającej badania slawistyczne i ich oddziaływanie na naukę oraz społeczeństwa tzw. flanki wschodniej UE i NATO”.
Termin nadsyłania ofert do 24.08.2026 r. do godz. 12.00
2026-08-14 17:35
, opublikował: Katarzyna Sosnowska-Gizińska
Załączniki do pobrania
Zaproszenie do skladania ofert - ISPAN logo HdB.pdf [300 KB]
Zalacznik 2 i 3.docx [40 KB]
Powrót
Data wytworzenia:
2026-08-14
Autor:
Katarzyna Sosnowska-Gizińska
Data publikacji:
2026-08-14 17:35
Osoba udostępniająca na stronie:
Katarzyna Sosnowska-Gizińska
Data ostatniej modyfikacji:
2026-08-14
Osoba modyfikująca:
Katarzyna Sosnowska-Gizińska
Części zamówienia (1)
Część 0: Usługa przygotowania koncepcji, projektu graficznego logotypu zadania wraz z księgą znaku
Przygotowanie projektu graficznego logotypu oraz opracowanie księgi znaku dla projektu „Humanistyka dla bezpieczeństwa”.
Dokumenty (1)
- zaproszenie-do-skladania-ofert-na-usluge-stworzenia-logotypu-do-projektu.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.