Przygotowanie koncepcji, projektu graficznego i składu tekstów publikacji cyfrowej
Zamawiający: INSTYTUT SLAWISTYKI PAN, Warszawa
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Instytut Slawistyki PAN prowadzi rozeznanie cenowe w celu wyłonienia wykonawcy do przygotowania koncepcji, projektu graficznego oraz składu tekstów publikacji w formie cyfrowej. Prace mają być realizowane w oparciu o branding projektu „Recycling the German Ghosts. Resettlement Cultures in Poland, Czechia and Slovakia after 1945 (SPECTRAL RECYCLING)”.
Treść ogłoszenia
Deklaracja dostępności
Informacje ogólne
Baza lokalowa
ORGANY
Dyrekcja
Rada Naukowa
Komisje
STRUKTURA ORGANIZACYJNA
Zakłady
Studia doktoranckie
Centrum Slawistycznej Informacji Naukowej
Zespół Obsługi Badań Naukowych
Wydawnictwo
Biblioteka
Zbiory Specjalne
Archiwum
Administracja
AKTY PRAWNE
Podstawy prawne funkcjonowania Instytutu
Zarządzenia Dyrektora
Regulaminy
UCHWAŁY RADY NAUKOWEJ
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
SPRAWOZDANIA
do PAN
PAN
Wydział I
PNT-01
MAJĄTEK I SPRAWOZDANIA FINANSOWE
Sprawozdania Dyrekcji
SZKOŁA DOKTORSKA Anthropos IPAN
Struktura
Regulamin
Rekrutacja
Program kształcenia
Samorząd doktorantów
POSTĘPOWANIA AWANSOWE
Postępowanie habilitacyjne
Postępowania doktorskie
Kolokwia habilitacyjne
Zawiadomienia o obronach
PRACA
Konkursy
Aktualny nabór
Wynik naboru
Oferty pracy
Archiwum konkursów i ofert pracy
ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
Wniosek o udostępnienie informacji publicznej
Otwarte dane i ponowne wykorzystanie informacji sektora publicznego
INSPEKTOR DANYCH OSOBOWYCH
Polityka prywatności cookies
/InstytutSlawistyki/SkrytkaESP
AE:PL-50927-95194-UFJBA-24
Zaproszenie do składania ofert na usługę przygotowanie koncepcji, projektu graficznego i skład tekstów publikacji w formie cyfrowej.
Edytuj artykuł
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, do którego, z uwagi na wartość, nie stosuje się przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych w zw. z art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych – (t. j. Dz. U. z 2026 r. poz.793.) na usługę przygotowanie koncepcji, projektu graficznego i skład tekstów publikacji w formie cyfrowej.
Instytut Slawistyki PAN w ramach procedury rozeznania cenowego zaprasza do składania ofert w celu wyłonienia Oferenta do przygotowania koncepcji, projektu graficznego i skład tekstów publikacji w formie cyfrowej w oparciu o branding projektu „Recycling the German Ghosts. Resettlement Cultures in Poland, Czechia and Slovakia after 1945 (SPECTRAL RECYCLING)”.
Termin nadsyłania ofert do 30.09.2026 r. do godz. 12.00
2026-08-14 16:44
Dyrektor - Ewa Golachowska, opublikował: Katarzyna Sosnowska-Gizińska
Załączniki do pobrania
Zaproszenie do skladania ofert - ISPAN ERC.pdf [300 KB]
Zalacznik nr 1 Oferta i 2 Wykaz.docx [40 KB]
Powrót
Data wytworzenia:
2026-08-14
Autor:
Dyrektor - Ewa Golachowska
Data publikacji:
2026-08-14 16:44
Osoba udostępniająca na stronie:
Katarzyna Sosnowska-Gizińska
Data ostatniej modyfikacji:
2026-08-14
Osoba modyfikująca:
Katarzyna Sosnowska-Gizińska
Części zamówienia (1)
Część 0: Przygotowanie koncepcji, projektu graficznego i skład tekstów publikacji w formie cyfrowej
Usługa przygotowania koncepcji, projektu graficznego oraz składu tekstów dla publikacji cyfrowej w oparciu o branding projektu SPECTRAL RECYCLING.
Dokumenty (1)
- zaproszenie-do-skladania-ofert-na-usluge-przygotowanie-koncepcji-projektu-graficznego-i-sklad-tekstow-publikacji-w-formie-cyfrowej.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.