I przetarg na sprzedaż działki nr 208/5 w obr. 4 miasta Prochowice
Zamawiający: URZĄD MIASTA I GMINY, Prochowice
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Prochowice, obręb 4, ul. Mieszka I
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanej działki o powierzchni 0,2103 ha w Prochowicach (ul. Mieszka I). Teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (MN), z dostępem do mediów i asfaltowej drogi. Cena wywoławcza: 190 000 PLN + VAT.
Kluczowe wymagania
- Wniesienie wadium w wysokości 20 000 PLN
- Okazanie dowodu wniesienia wadium oraz dokumentu tożsamości
- W przypadku małżeństw: zgoda drugiego małżonka lub oświadczenie o majątku osobistym
- W przypadku osób prawnych: aktualny wypis z rejestru
- W przypadku pełnomocnictwa: pełnomocnictwo notarialne (do aktu notarialnego)
Treść ogłoszenia
I przetarg na sprzedaż działki nr 208/5 w obr. 4 miasta Prochowice I przetarg na sprzedaż działki nr 208/5 w obr. 4 miasta Prochowice Format: pdf, 1.26 MB Pobierz Metryczka Data wytworzenia 2026-08-13 16:01:33 Wytworzył UMiG Prochowice Data opublikowania 2026-08-14 16:01:45 Opublikował Joanna D Data ostatniej aktualizacji 2026-08-14 16:02:33 Ostatnio zaktualizował Joanna D
Części zamówienia (1)
Część 0: Sprzedaż działki nr 208/5 w obr. 4 miasta Prochowice
Sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej o powierzchni 0,2103 ha w Prochowicach.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.