Sporządzenie opinii w zakresie pochodzenia gleby (Radwanice)
Zamawiający: STAROSTWO POWIATOWE W POLKOWICACH, Polkowice (województwo dolnośląskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Radwanice, powiat polkowicki, woj. dolnośląskie
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie dotyczy sporządzenia opinii określającej rzędy, typy i podtypy gleb zgodnie z Systematyką Gleb Polski (wydanie 2019) dla trzech działek w obrębie Radwanice (powiat polkowicki). Postępowanie zostało już zakończone – wybrano ofertę firmy Doradczo-Projektowa Sojl Paweł Jezierski za kwotę 31 365 zł brutto.
Treść ogłoszenia
Informacja o wyborze oferty na realizację zadania polegającego na sporządzeniu opinii w zakresie pochodzenia gleby Informacja o wyborze oferty (pdf,184.20kB) Informacja o wyborze oferty (word,193.95kB) Metryka dokumentu Data publikacji 2026.08.14 15:21:15 Data zmiany Opublikował Amelia Dworak Zmienił Udostępnił Amelia Dworak Ilość zmian Autor Lenort Joanna Rejestr zmian Brak zmian Data Wytworzenia 2026.08.14 Okres ważności do 2026.08.28 Ilość odwiedzin 3
Części zamówienia (1)
Część 0: Sporządzenie opinii w zakresie pochodzenia gleby
Sporządzenie opinii określającej rzędy, typy i podtypy gleb zgodnie z Systematyką Gleb Polski (wydanie 2019) na trzech działkach w Radwanicach.
Dokumenty (2)
- Informacja o wyborze oferty(word,193.95kB)doc
- Informacja o wyborze oferty(pdf,184.20kB)pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.