Dostawa i montaż nowej rampy Half Pipe na Skate Parku w Inowrocławiu
Zamawiający: OŚRODEK SPORTU I REKREACJI INOWROCŁAW, Złotniki Kujawskie (województwo kujawsko-pomorskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Inowrocław, teren rekreacyjny przy zbiegu ul. Świętokrzyskiej, Staszica i Zapadłe
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę i montaż urządzenia typu rampa Half Pipe na terenie Skate Parku w Inowrocławiu (rejon ul. Świętokrzyskiej, Staszica i Zapadłe). Realizacja w ciągu 56 dni od zawarcia umowy. Postępowanie dostosowane do MŚP, prowadzone w trybie art. 275 pkt 1 Pzp.
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: realizacja co najmniej jednej dostawy odpowiadającej przedmiotowi zamówienia o wartości min. 150 000 zł w ciągu ostatnich 3_l
- Polisa OC: ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z sumą gwarancyjną min. 200 000 zł
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: ZP.2311.2.2026
Numer postępowania ZP.2311.2.2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa i montaż nowego urządzenia rampy HALF Pipe na Skate Parku
Dostawa oraz montaż urządzenia typu rampa Half Pipe na terenie Skate Parku w Inowrocławiu.
Dokumenty (32)
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
- Załącznik nr 1 do SWZ_Wizualizacja (rys. 1).pdfpdf
- Załącznik nr 2 do SWZ_Wizualizacja (rys. 2).pdfpdf
- Załącznik nr 3 do SWZ_wzór formularza ofertowego.pdfpdf
- Załącznik nr 4 do SWZ_wzór oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków(.pdfpdf
- Załącznik nr 4 do SWZ_wzór oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków(.docdoc
- Załącznik nr 5 do SWZ_wzór zobowiązania podmiotu o udostępnieniającego zasoby.pdfpdf
- Załącznik nr 5 do SWZ_wzór zobowiązania podmiotu o udostępnieniającego zasoby.odtodt
- Załącznik nr 6 do SWZ_wzór oświadczenie wykonawców współnie ubiegających się o udzielelnie zamówienia(.pdfpdf
- Załącznik nr 6 do SWZ_wzór oświadczenie wykonawców współnie ubiegających się o udzielelnie zamówienia(.odtodt
- Załącznik nr 7 do SWZ_wzór wykazu części zamówienia którym wykonawca zamierza powierzyć podwykonawcom.pdfpdf
- Załącznik nr 7 do SWZ_wzór wykazu części zamówienia którym wykonawca zamierza powierzyć podwykonawcom.odtodt
- Załącznik nr 8 do SWZ_wzór wykazu dostawy.pdfpdf
- Załącznik nr 8 do SWZ_wzór wykazu dostawy.odtodt
- Załącznik nr 9 do SWZ_wzór oświadczenia o grupie kapitałowej.pdfpdf
- Załącznik nr 9 do SWZ_wzór oświadczenia o grupie kapitałowej.odtodt
- Załącznik nr 10b stanowiący Załącznik nr 4 do wzoru umowy__wzór oświadczenia kontrahenta o statusie dla celów VAT.pdfpdf
- Załącznik nr 10b stanowiący Załącznik nr 4 do wzoru umowy__wzór oświadczenia kontrahenta o statusie dla celów VAT.odtodt
- Załącznik nr 11a do SWZ_Instrukcja dla wykonawców.pdfpdf
- Załącznik nr 11b do SWZ_Instrukcja dla wykonawców w zakresie konfiguracji stanowiska pod podpis.pdfpdf
- Załącznik nr 3 do SWZ_wzór formularza ofertowego.docdoc
- SWZ__Dostawa i montaż nowego urządzenia rampy Half Pipe na Skate Park w Inowrocławiu_2026.08.14.pdfpdf
- Załącznik nr 10a do SWZ_projekt umowy.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia_21.08.2026 r..pdfpdf
- wyjaśnienia oraz zmiana SWZ_21.08.2026 r.pdfpdf
- wyjaśnienia oraz zmiana SWZ_21.08.2026 r.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia_24.08.2026 r..pdfpdf
- wyjaśnienia oraz zmiana SWZ_24.08.2026 r..pdfpdf
- wyjaśnienia oraz zmiana SWZ_24.08.2026 r..pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia_25.08.2026 r..pdfpdf
- wyjaśnienia oraz zmiana SWZ_25.08.2026 r..pdfpdf
- wyjaśnienia oraz zmiana SWZ_25.08.2026 r..pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.