06.PSM.PN.2026 Monitoring wizyjny w Poznańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej - dostawa oraz usługa.
Zamawiający: Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Poznaniu
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dokument nie zawiera treści merytorycznej dotyczącej zamówienia publicznego. Wykryto błąd techniczny (429 Too Many Requests) oraz komunikat o blokadzie adresu IP na platformie [link dostępny w aplikacji]. Brak informacji o przedmiocie zamówienia, terminach czy wartości.
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak danych
Brak informacji o przedmiocie zamówienia w dostarczonym tekście.
Dokumenty (21)
- odpowiedź nr 10 na zapytania do SWP - monitoring wizyjny w PSM - 12.08.2026.pdfpdf813.46 kB
- wniosek nr 1.pdfpdf63.84 kB
- odpowiedź nr 9 na zapytania do SWP - monitoring wizyjny w PSM - 12.08.2026.pdfpdf1519.9 kB
- odpowiedź nr 4 na zapytania do SWP - monitoring wizyjny w PSM - 07.08.2026.pdfpdf1949.78 kB
- odpowiedź nr 2 na zapytania do SWP - monitoring wizyjny w PSM - 06.08.2026.pdfpdf832.43 kB
- odpowiedź nr 5 na zapytania do SWP - monitoring wizyjny w PSM - 07.08.2026.pdfpdf489.31 kB
- wyjaśnienia Zamawiającego nr 1 do SWP - monitoring wizyjny w PSM - 10.08.2026.pdfpdf217.36 kB
- odpowiedź nr 8 na zapytania do SWP - monitoring wizyjny w PSM - 12.08.2026.pdfpdf946.57 kB
- odpowiedź nr 3 na zapytania do SWP - monitoring wizyjny w PSM - 06.08.2026.pdfpdf3032.7 kB
- 0. ogłoszenie o przetargu - monitoring wizyjny w PSM.pdfpdf330.83 kB
- 3. SWP zał. nr 2a-c - kosztorysy ślepe - monitoring wizyjny w PSM.pdfpdf171.58 kB
- odpowiedź nr 7 na zapytania do SWP - monitoring wizyjny w PSM - 10.08.2026.pdfpdf481.34 kB
- odpowiedź nr 1 na zapytania do SWP - monitoring wizyjny w PSM - 05.08.2026.pdfpdf440.87 kB
- 5. SWP - załączniki - monitoring wizyjny.pdfpdf577.9 kB
- 1. odpowiedź nr 11 na zapytania do SWP - monitoring wizyjny w PSM - 13.08.2026.pdfpdf685.84 kB
- 1. SWP - monitoring wizyjny w PSM.pdfpdf651.6 kB
- 5. SWP - załączniki - monitoring wizyjny - wzory edytowalne.docxdocx64.49 kB
- 2. SWP zał. nr 1 - OPZ - monitoring wizyjny w PSM.pdfpdf8625.1 kB
- 4. SWP zał. nr 11 - umowa monitoring wizyjny w PSM.pdfpdf466.3 kB
- 1a. Regulamin_przeprowadzania_przetargow_w_PSM (4).pdfpdf5247.3 kB
- odpowiedź nr 6 na zapytania do SWP - monitoring wizyjny w PSM - 07.08.2026.pdfpdf233.85 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.