IŚR.271.ZP.12.2026 2026/BZP 00373085/01 Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej oraz realizacja robót budowlanych w celu dostosowania piwnicy do pełnienia funkcji miejsca doraźnego schronienia (MDS) w m. Miłosław
Zamawiający: Gmina Miłosław
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Brak możliwości przeprowadzenia analizy. Dokumentacja zawiera jedynie komunikaty o błędzie (429 Too Many Requests) oraz informacje o blokadzie dostępu do platformy [link dostępny w aplikacji]. Brak treści dotyczącej zamówienia publicznego.
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak danych
Brak informacji o przedmiocie zamówienia w dostarczonych materiałach.
Dokumenty (3)
- Odpowiedź na pytanie 04.08.2026.pdfpdf179.86 kB
- SWZ wraz z załącznikami 31.07.2026.zipzip3176.76 kB
- Ogłoszenie o zamówieniu MDS Pałac 31.07.2026.pdfpdf126.35 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.