14/TP/2026 Usługa przeprowadzenia szkolenia kadry uczelni w zakresie doradztwa edukacyjno-zawodowego pn. „Szkolenie brokerów edukacyjnych w Uniwersytecie Pomorskim w Słupsku."
Zamawiający: Uniwersytet Pomorski w Słupsku
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dokument nie zawiera informacji o przedmiocie zamówienia. Wykryto błąd połączenia (429 Too Many Requests) oraz komunikat o blokadzie adresu IP na platformie [link dostępny w aplikacji]. Treść załączników jest nieczytelna (brak treści, jedynie powtarzające się komunikaty o błędzie i informacja o API).
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak danych
Brak informacji o przedmiocie zamówienia w dostarczonym materiale.
Dokumenty (10)
- 0 Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia z dn. 05.08.2026.pdfpdf51.15 kB
- 1.3 pytania i odpowiedzi.pdfpdf258.8 kB
- Zalacznik_nr_3_1_Wstepne_osw_dot_podstaw_wykluczenia_125.docxdocx142.82 kB
- 1.4 modyfikacja SWZ.pdfpdf355.52 kB
- Zalacznik_nr_3_2_Wstepne_osw_o_spełnianiu_warunków_125.1.docdoc154 kB
- 0 Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf139.37 kB
- 0 Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdfpdf49.66 kB
- SWZ.ZIPzip4660.29 kB
- Czesc_I_IDW modyfikacja z dnia 03.08.2026.pdfpdf642.87 kB
- 1.4 modyfikacja ogłoszenia z dnia 05.08.2026.pdfpdf335.63 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.