AZP.260.73.2026.PN 73.2026 Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
Zamawiający: UNIWERSYTET MEDYCZNY IM. PIASTÓW ŚLĄSKICH WE WROCŁAWIU, Wrocław (województwo dolnośląskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dokument nie zawiera treści merytorycznej dotyczącej zamówienia publicznego. Wykryto błąd techniczny (429 Too Many Requests) oraz komunikat o blokadzie dostępu ze względu na zbyt dużą liczbę zapytań. Brak informacji o przedmiocie zamówienia, terminach czy wartości.
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak danych
Brak informacji o przedmiocie zamówienia w dostarczonym materiale.
Dokumenty (14)
- 73.2026 SWZ Korekta z 27.07.2026.docxdocx315.85 kB
- 73.2026 SWZ.docxdocx331.4 kB
- 73.2026 SWZ.pdfpdf1457.34 kB
- 73.2026 SWZ Korekta z 04.08.2026 r..pdfpdf1458.13 kB
- 73.2026 Zał. nr 3 Formularz asortymentowo-cenowy.xlsxxlsx36.54 kB
- 73.2026 Odpowiedzi na pytania i informacja o zmianie treści SWZ.pdfpdf348.05 kB
- 73.2026 Odpowiedzi na pytania.pdfpdf197.44 kB
- 73.2026 SWZ Korekta z 16.07.2026.pdfpdf1457.55 kB
- 73.2026 Informacja o zmianie treści SWZ z dnia 04.08.2026 r..pdfpdf137.26 kB
- 73.2026 Informacja o zmianie treści SWZ.pdfpdf137.52 kB
- 73.2026 Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf393.01 kB
- 73.2026 SWZ Korekta z 16.07.2026.docxdocx331.39 kB
- 73.2026 Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdfpdf394.8 kB
- 73.2026 SWZ Korekta z 27.07.2026 r..pdfpdf1457.64 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.