Zakup biletów miesięcznych dla uczniów i dzieci Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. H. Sienkiewicza w Książkach
Zamawiający: URZĄD GMINY KSIĄŻKI, Książki (województwo kujawsko-pomorskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Książki i miejscowości: Łopatki, Szczuplinki, Zaskocz, Rywałd, Blizno, Blizienko, Brudzawki
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na świadczenie usług przewozu dzieci i uczniów (zakup biletów miesięcznych) z miejscowości Łopatki, Szczuplinki, Zaskocz, Rywałd, Blizno, Blizienko oraz Brudzawki. Przewidywana liczba biletów to 1840 dla uczniów oraz 210 dla dzieci pięcioletnich. Wymagane posiadanie odpowiedniego zaplecza technicznego (autobusy) oraz uprawnień kierowców i opiekuna.
Kluczowe wymagania
- Wymagane ubezpieczenie OC (min. 120 000 zł) oraz NNW
- Licencja na krajowy transport drogowy osób lub zezwolenie przewoźnika
- Dysponowanie min. 3 autobusami (2x min. 40 miejsc, 1x min. 50 miejsc)
- Min. 3 niekaranych kierowców (brak wyroków za przestępstwa przeciwko dzieciom)
- Min. 1 opiekun z kursem pierwszej pomocy (niekarany za przestępstwa przeciwko dzieciom)
Treść ogłoszenia
2026_BZP 00363649_01 (PDF | 134,42KB)SWZ (DOC | 245,50KB)Wersja 1 - Oferta aktualna 27.07.2026 14.17.42 (PDF | 133,08KB)Załącznik nr 2 do SWZ2 (DOCX | 22,46KB)Załącznik Nr 3 do SWZ2 (DOCX | 12,85KB)Załącznik nr 4 do SWZ2 (DOC | 49,50KB)Załącznik nr 5 do SWZ (DOC | 49,50KB)Załącznik nr 6 - Wzór umowy (DOCX | 51,86KB)Załącznik nr 7 do SWZ (DOC | 58,00KB)Załacznik nr 8 (DOCX | 21,90KB)Załącznik nr 9- Mapa poglądowa przystanków 1 (JPEG | 105,17KB)Załacznik nr 10 do SWZ (DOC | 32,50KB)2026_BZP 00377626_01 (PDF | 38,26KB)Zmiana SWZ21 (DOCX | 20,91KB)Załacznik nr 10 do SWZ1 (DOC | 32,50KB)Pytania i odpowiedzi (DOCX | 18,29KB)Zmiana SWZ22 (DOCX | 21,01KB)Informacja o kwocie4 (DOCX | 13,94KB)Informacja z sesji otwarcia ofert3 (DOCX | 20,43KB)
Części zamówienia (1)
Część 0: Zakup biletów miesięcznych dla uczniów i dzieci
Usługa przewozu dzieci i uczniów z wybranych miejscowości do szkoły i przedszkola.
Dokumenty (19)
- Załacznik nr 10 do SWZ (DOC | 32,50KB)doc
- Załacznik nr 8 (DOCX | 21,90KB)docx
- Załącznik nr 7 do SWZ (DOC | 58,00KB)doc
- Załącznik nr 6 - Wzór umowy (DOCX | 51,86KB)docx
- Załącznik nr 5 do SWZ (DOC | 49,50KB)doc
- Załącznik nr 4 do SWZ2 (DOC | 49,50KB)doc
- Załącznik Nr 3 do SWZ2 (DOCX | 12,85KB)docx
- Załącznik nr 2 do SWZ2 (DOCX | 22,46KB)docx
- SWZ (DOC | 245,50KB)doc
- 2026_BZP 00363649_01 (PDF | 134,42KB)pdf
- Wersja 1 - Oferta aktualna 27.07.2026 14.17.42 (PDF | 133,08KB)pdf
- Zmiana SWZ22 (DOCX | 21,01KB)docx
- Pytania i odpowiedzi (DOCX | 18,29KB)docx
- Załacznik nr 10 do SWZ1 (DOC | 32,50KB)doc
- Zmiana SWZ21 (DOCX | 20,91KB)docx
- 2026_BZP 00377626_01 (PDF | 38,26KB)pdf
- Informacja o kwocie4 (DOCX | 13,94KB)docx
- Informacja z sesji otwarcia ofert3 (DOCX | 20,43KB)docx
- Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej1 (DOC | 51,00KB)doc
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.