Dzierżawa nieruchomości niezabudowanych w miejscowościach Książki, Łopatki, Szczuplinki
Zamawiający: URZĄD GMINY KSIĄŻKI, Książki (województwo kujawsko-pomorskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Książki, Łopatki, Szczuplinki
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę 7 nieruchomości (gruntów rolnych i zabudowy zagrodowej) na okres 3 lat (do 31.08.2029 r.). Przetarg odbędzie się 11 sierpnia 2026 r. w Urzędzie Gminy Książki. Wymagane wpłacenie wadium do 05.08.2026 r.
Kluczowe wymagania
- Wpłata wadium przelewem do 05.08.2026 r.
- Przedstawienie dowodu tożsamości (osoby fizyczne) lub wypisu z rejestru i upoważnienia (osoby prawne)
- Przedstawienie pełnomocnictwa (pełnomocnicy)
- Podanie numeru rachunku bankowego do zwrotu wadium
Treść ogłoszenia
Ogłoszenie o przetragu - dzierżawa nieruchomości (PDF | 703,75KB)Klauzula informacyjna - Obrót nieruchomościami (PDF | 121,36KB)Regulamin I przetragu (PDF | 708,61KB)Zarządzenie 49-2026 z 06.07.2026 r (PDF | 1,12MB)
Części zamówienia (7)
Część 1: Książki - działka 816/1
Dzierżawa działki o powierzchni 0,09 ha (tereny rolnicze).
Część 2: Książki - działka 277/5 cz.
Dzierżawa działki o powierzchni 0,0256 ha (tereny rolnicze).
Część 3: Łopatki - działka 22/5
Dzierżawa działki o powierzchni 2,32 ha (tereny rolnicze).
Część 4: Szczuplinki - działka 224/3
Dzierżawa działki o powierzchni 3,06 ha (tereny rolnicze).
Część 5: Łopatki - działka 368
Dzierżawa działki o powierzchni 0,55 ha (tereny rolnicze).
Część 6: Łopatki - działka 369
Dzierżawa działki o powierzchni 0,94 ha (tereny rolnicze).
Część 7: Łopatki - działka 68/4 cz.
Dzierżawa działki o powierzchni 0,0788 ha (zabudowa zagrodowa).
Dokumenty (4)
- Zarządzenie 49-2026 z 06.07.2026 r (PDF | 1,12MB)pdf
- Klauzula informacyjna - Obrót nieruchomościami (PDF | 121,36KB)pdf
- Ogłoszenie o przetragu - dzierżawa nieruchomości (PDF | 703,75KB)pdf
- Regulamin I przetragu (PDF | 708,61KB)pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.