II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości w miejscowości Szczuplinki
Zamawiający: URZĄD GMINY KSIĄŻKI, Książki (województwo kujawsko-pomorskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Szczuplinki
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż łączną nieruchomości w miejscowości Szczuplinki: lokalu użytkowego (z wyodrębnionym udziałem w nieruchomości wspólnej działka nr 19/3) oraz działki nr 19/4. Przetarg odbędzie się 28.01.2026 r. w siedzibie Urzędu Gminy Książki. Wymagane wpłacenie wadium w terminie do 22.01.2026 r.
Kluczowe wymagania
- Wpłacenie wadium (10% ceny wywoławczej) przelewem do 22.01.2026 r.
- Osobiste stawiennictwo (lub pełnomocnictwo) małżonków przy majątku wspólnym
- Dokument tożsamości (osoby fizyczne) lub wypis z rejestru (osoby prawne)
- Zezwolenie na nabycie nieruchomości (cudzoziemcy)
- Przedstawienie numeru rachunku bankowego do zwrotu wadium
Treść ogłoszenia
Ogłoszenie II przetarg - Szczuplinki (PDF | 133,99KB)Pełnomocnictwo małżonka (DOCX | 12,22KB)Pełnomocnictwo małżonka (PDF | 178,71KB)Regulamin przetarg II (PDF | 138,75KB)Zarzadzenie nr 84.2025 (PDF | 105,81KB)Klauzula infromacyjna (PDF | 326,13KB)Informacja o wynikach II przetargu (PDF | 126,58KB)
Części zamówienia (1)
Część 0: Sprzedaż łączna nieruchomości w miejscowości Szczuplinki (lokal użytkowy i działka nr 19/4)
Sprzedaż łączna lokalu użytkowego (z udziałem w nieruchomości wspólnej działka nr 19/3) oraz działki nr 19/4 w miejscowości Szczuplinki.
Dokumenty (7)
- Klauzula infromacyjna (PDF | 326,13KB)pdf
- Ogłoszenie II przetarg - Szczuplinki (PDF | 133,99KB)pdf
- Pełnomocnictwo małżonka (DOCX | 12,22KB)docx
- Pełnomocnictwo małżonka (PDF | 178,71KB)pdf
- Regulamin przetarg II (PDF | 138,75KB)pdf
- Zarzadzenie nr 84.2025 (PDF | 105,81KB)pdf
- Informacja o wynikach II przetargu (PDF | 126,58KB)pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.