Budowa kotłowni miejskiej w Brześciu Kujawskim - BI.II.271.24.2025.NŻ
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI, Brześć Kujawski
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Brak możliwości analizy merytorycznej. Dostarczona treść zawiera jedynie listę plików (spis dokumentów) dostępnych na stronie zamawiającego, bez treści właściwych dokumentów (SWZ, ogłoszenie, przedmiary). Dokumentacja zawiera informacje o unieważnieniu postępowania oraz licznych zmianach w SWZ, ale nie podaje przedmiotu zamówienia, terminów ani wartości.
Treść ogłoszenia
Informacja o unieważnieniu czynności unieważnienia postępowania 2 (PDF | 314,31KB)
Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania 26.11.2025 (PDF | 991,33KB)
Informacja o unieważnieniu czynności unieważnienia postępowania (PDF | 515,36KB)
Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania (PDF | 468,20KB)
Informacja z otwarcia ofert (PDF | 451,72KB)
Wyjaśnienia treści SWZ VI (PDF | 323,52KB)
Zawiadomienie o zmianie treści SWZ IV (PDF | 976,67KB)
Zał. nr 1 do Zawiadomienia o zmianie treści SWZ IV.pdf (DOCX | 35,40KB)
Ogłoszenie o znianie ogłoszenia IV (PDF | 1,38MB)
Wyjaśnienia treści SWZ V (PDF | 1,53MB)
Wyjaśnienia treści SWZ IV (PDF | 5,34MB)
Zał. nr 1 do Wyjaśnień treści SWZ IV (PDF | 472,57KB)
Zał. nr 2 do Wyjaśnień treści SWZ IV (DOCX | 35,35KB)
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia III (PDF | 1,48MB)
Zawiadomienie o zmianie treści SWZ III (PDF | 649,78KB)
Wyjaśnienia treści SWZ III (PDF | 519,23KB)
Zawiadomienie o zmianie treści SWZ II (PDF | 543,76KB)
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia II (PDF | 742,86KB)
Wyjaśnienia treści SWZ II (PDF | 1,04MB)
Załącznik nr 1 do Wyjaśnienia treści SWZ II (PDF | 61,55KB)
Zawiadomienie o zmianie treści SWZ (PDF | 699,17KB)
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia (PDF | 1,35MB)
Wyjaśnienia treści SWZ (PDF | 1,33MB)
Ogłoszenie o zamówieniu (PDF | 118,37KB)
SWZ (PDF | 12,46MB)
Załączniki do SWZ (ZIP | 544,82KB)
PRZEDMIARY ROBÓT (ZIP | 397,82KB)
STWiORB (ZIP | 1,33MB)
Decyzja pozwolenie na budowę (PDF | 2,16MB)
DOKUMENTACJA (ZIP | 41,48MB)
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak danych
Brak możliwości określenia przedmiotu zamówienia z powodu braku treści dokumentów.
Dokumenty (31)
- Ogłoszenie o zamówieniu (PDF | 118,37KB)pdf?v=1755669972
- SWZ (PDF | 12,46MB)pdf?v=1755669973
- Załączniki do SWZ (ZIP | 544,82KB)zip?v=1755670121
- STWiORB (ZIP | 1,33MB)zip?v=1755670256
- PRZEDMIARY ROBÓT (ZIP | 397,82KB)zip?v=1755670256
- DOKUMENTACJA (ZIP | 41,48MB)zip?v=1755670261
- Decyzja pozwolenie na budowę (PDF | 2,16MB)pdf?v=1755670262
- Zawiadomienie o zmianie treści SWZ (PDF | 699,17KB)pdf?v=1756812826
- Wyjaśnienia treści SWZ (PDF | 1,33MB)pdf?v=1756812826
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia (PDF | 1,35MB)pdf?v=1756812826
- Załącznik nr 1 do Wyjaśnienia treści SWZ II (PDF | 61,55KB)pdf?v=1756992471
- Wyjaśnienia treści SWZ II (PDF | 1,04MB)pdf?v=1756992472
- Zawiadomienie o zmianie treści SWZ II (PDF | 543,76KB)pdf?v=1756992472
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia II (PDF | 742,86KB)pdf?v=1756992472
- Wyjaśnienia treści SWZ III (PDF | 519,23KB)pdf?v=1757070533
- Zawiadomienie o zmianie treści SWZ III (PDF | 649,78KB)pdf?v=1757665122
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia III (PDF | 1,48MB)pdf?v=1757665123
- Wyjaśnienia treści SWZ IV (PDF | 5,34MB)pdf?v=1757666647
- Zał. nr 1 do Wyjaśnień treści SWZ IV (PDF | 472,57KB)pdf?v=1757666648
- Zał. nr 2 do Wyjaśnień treści SWZ IV (DOCX | 35,35KB)docx?v=1757666648
- Wyjaśnienia treści SWZ V (PDF | 1,53MB)pdf?v=1758186967
- Ogłoszenie o znianie ogłoszenia IV (PDF | 1,38MB)pdf?v=1758189448
- Zał. nr 1 do Zawiadomienia o zmianie treści SWZ IV.pdf (DOCX | 35,40KB)docx?v=1758189448
- Zawiadomienie o zmianie treści SWZ IV (PDF | 976,67KB)pdf?v=1758189448
- Wyjaśnienia treści SWZ VI (PDF | 323,52KB)pdf?v=1758545312
- Informacja z otwarcia ofert (PDF | 451,72KB)pdf?v=1758617941
- Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania (PDF | 468,20KB)pdf?v=1762515097
- Informacja o unieważnieniu czynności unieważnienia postępowania (PDF | 515,36KB)pdf?v=1763388986
- Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania 26.11.2025 (PDF | 991,33KB)pdf?v=1764163030
- Informacja o unieważnieniu czynności unieważnienia postępowania 2 (PDF | 314,31KB)pdf?v=1773758943
- Informacja o unieważnieniu czynności unieważnienia postępowania 01.09.26r (PDF | 328,34KB)pdf?v=1788258764
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.