Dostawa toru OCR dla dzieci i dorosłych

Zamawiający: URZĄD MIEJSKI, Brześć Kujawski

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
dostawy
Miejsce realizacji
Brześć Kujawski, dz. nr 571/4 ob. ew. M.Brześć Kujawski 1
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamówienie na dostawę toru OCR (tor przeszkód) składającego się z dwóch klatek treningowych: dla dzieci (5-14 lat) oraz dla młodzieży i dorosłych (powyżej 140 cm wzrostu). Realizacja obejmuje dostawę i montaż zgodnie z dokumentacją projektową. Wymagane jest przedstawienie kart technicznych lub katalogów produktów w celu weryfikacji parametrów.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Status zamówienia:

Przed terminem składania ofert

Rodzaj zamówienia publicznego:

Dostawy

Tryb zamówienia publicznego:

Tryb podstawowy bez negocjacji

Finansowanie:

Ze środków własnych

Data ogłoszenia:

21-11-2024

Data składania ofert:

29-11-2024

Godzina składania ofert:

09:30

Data otwarcia ofert:

29-11-2024

Godzina otwarcia ofert:

10:00

Miejsce złożenia oferty:

[link dostępny w aplikacji]

Numer UZP/TED:

[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]

Ogłoszenie o wyniku postępowania TOR OCR (PDF | 933,06KB)

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty (PDF | 569,97KB)

Informacja z otwarcia ofert (PDF | 278,89KB)

Wyjaśnienia treści SWZ 1 (PDF | 568,33KB)

Ogłoszenie o zamówieniu (PDF | 100,14KB)

SWZ (PDF | 8,09MB)

SWZ - załączniki (ZIP | 17,15MB)

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Tor OCR dla dzieci i dorosłych

    Dostawa toru przeszkód (OCR) składającego się z dwóch klatek treningowych: dla dzieci (5-14 lat) oraz dla młodzieży i dorosłych (powyżej 140 cm wzrostu).

Dokumenty (7)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Dostawa toru OCR dla dzieci i dorosłych — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne