Wielobranżowy nadzór inwestorski nad budową i przebudową infrastruktury w Brzeskiej Strefie Gospodarczej
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI, Brześć Kujawski
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Teren gminy Brześć Kujawski
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na świadczenie usług nadzoru inwestorskiego (inspekcja nadzoru) nad realizacją infrastruktury drogowej i technicznej w Brzeskiej Strefie Gospodarczej. Przedmiot podzielony na branże: drogową, elektryczną, sanitarną oraz konstrukcyjno-budowlaną. Termin realizacji wszystkich części upływa 31.12.2026 r. Zamawiający dopuszcza oferty częściowe.
Kluczowe wymagania
- Brak podstaw do wykluczenia wykonawcy
- Spełnienie warunków udziału w postępowaniu
- Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu
Treść ogłoszenia
Status zamówienia:
Przed terminem składania ofert
Rodzaj zamówienia publicznego:
Usługi
Tryb zamówienia publicznego:
Tryb podstawowy bez negocjacji
Finansowanie:
Ze środków własnych
Data ogłoszenia:
08-11-2024
Data składania ofert:
18-11-2024
Godzina składania ofert:
09:30
Data otwarcia ofert:
18-11-2024
Godzina otwarcia ofert:
10:00
Miejsce złożenia oferty:
[link dostępny w aplikacji]
Numer UZP/TED:
[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - wyniki częściowe Część 2-4 (PDF | 1,62MB)
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - wyniki częściowe Część 1 - branża drogowa 1 (PDF | 1,05MB)
Informacja z otwarcia ofert (PDF | 606,80KB)
Załączniki SWZ (ZIP | 11,63MB)
Ogłoszenie o zamówieniu (PDF | 152,24KB)
Części zamówienia (4)
Część 1: Pełnienie wielobranżowego nadzoru inwestorskiego (branża drogowa)
Nadzór nad robotami budowlanymi w specjalności inżynieryjno-drogowej.
Część 2: Pełnienie wielobranżowego nadzoru inwestorskiego (branża elektryczna)
Nadzór nad robotami w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych.
Część 3: Pełnienie wielobranżowego nadzoru inwestorskiego (branża sanitarna)
Nadzór nad sieciami wodociągowymi, kanalizacyjnymi, cieplnymi, wentylacyjnymi i gazowymi.
Część 4: Pełnienie wielobranżowego nadzoru inwestorskiego (branża konstrukcyjno-budowlana)
Nadzór nad robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.
Dokumenty (5)
- Ogłoszenie o zamówieniu (PDF | 152,24KB)pdf?v=1731065838
- Załączniki SWZ (ZIP | 11,63MB)zip?v=1731065852
- Informacja z otwarcia ofert (PDF | 606,80KB)pdf?v=1731939775
- Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - wyniki częściowe Część 1 - branża drogowa 1 (PDF | 1,05MB)pdf?v=1733563787
- Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - wyniki częściowe Część 2-4 (PDF | 1,62MB)pdf?v=1734113063
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.