Zakup i dostawa pojazdu do obsługi tężni
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI, Brześć Kujawski
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Brześć Kujawski, parking Urzędu Miejskiego, pl. Władysława Łokietka 1
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na zakup i dostawę fabrycznie nowego pojazdu do obsługi tężni. Zakres obejmuje dostawę, rejestrację, ubezpieczenie OC+AC na 12 miesięcy oraz serwis gwarancyjny z wymianą części eksploatacyjnych. Zamawiający nie dopuszcza ofert wariantowych ani równoważnych. Realizacja do końca października 2024 r.
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: realizacja dostawy pojazdu lub równoważnego o wartości min. 150 000 zł brutto w ciągu ostatnich 3 lat
- Brak podstaw do wykluczenia (art. 108 i 109 ustawy Pzp)
- Rejestracja pojazdu i ubezpieczenie OC+AC na 12 miesięcy w cenie
Treść ogłoszenia
Status zamówienia:
Przed terminem składania ofert
Rodzaj zamówienia publicznego:
Dostawy
Tryb zamówienia publicznego:
Tryb podstawowy bez negocjacji
Finansowanie:
Z dotacji celowej
Data ogłoszenia:
23-07-2024
Data składania ofert:
02-08-2024
Godzina składania ofert:
09:30
Data otwarcia ofert:
02-08-2024
Godzina otwarcia ofert:
10:00
Miejsce złożenia oferty:
[link dostępny w aplikacji]
Numer UZP/TED:
[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]
Ogłoszenie o wyniku postępowania (PDF | 71,93KB)
Powiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty (PDF | 615,24KB)
Informacja z otwarcia ofert (PDF | 277,35KB)
Wyjaśnienia treści SWZ (PDF | 317,52KB)
Załączniki SWZ (ZIP | 9,02MB)
Ogłoszenie o zamówieniu (PDF | 110,25KB)
Części zamówienia (1)
Część 0: Zakup i dostawa pojazdu do obsługi tężni
Dostawa fabrycznie nowego pojazdu wraz z rejestracją, ubezpieczeniem OC+AC na 12 miesięcy oraz serwisem gwarancyjnym.
Dokumenty (6)
- Ogłoszenie o zamówieniu (PDF | 110,25KB)pdf?v=1721745322
- Załączniki SWZ (ZIP | 9,02MB)zip?v=1721745342
- Wyjaśnienia treści SWZ (PDF | 317,52KB)pdf?v=1722426665
- Informacja z otwarcia ofert (PDF | 277,35KB)pdf?v=1722589278
- Powiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty (PDF | 615,24KB)pdf?v=1725453482
- Ogłoszenie o wyniku postępowania (PDF | 71,93KB)pdf?v=1726485134
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.