Dostawy
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI, Brześć Kujawski
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawy realizowane w trybie podstawowym bez negocjacji, finansowane z dotacji celowej. Termin składania ofert upływa 06.05.2024 r. o godzinie 09:30. Brak szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia w dostarczonej treści.
Treść ogłoszenia
Status zamówienia:
Przed terminem składania ofert
Rodzaj zamówienia publicznego:
Dostawy
Tryb zamówienia publicznego:
Tryb podstawowy bez negocjacji
Finansowanie:
Z dotacji celowej
Data ogłoszenia:
23-04-2024
Data składania ofert:
06-05-2024
Godzina składania ofert:
09:30
Data otwarcia ofert:
06-05-2024
Godzina otwarcia ofert:
10:00
Miejsce złożenia oferty:
[link dostępny w aplikacji]
Numer UZP/TED:
[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]
Ogłoszenie o wyniku postępowania (PDF | 68,13KB)
Powiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty (PDF | 1,07MB)
Informacja z otwarcia ofert (PDF | 610,85KB)
Wyjaśnienia treści SWZ 3 (PDF | 339,90KB)
Wyjaśnienia treści SWZ 2 (PDF | 309,32KB)
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia (PDF | 41,20KB)
Załączniki do wyjaśnień SWZ z dnia 29-04-2024 r (ZIP | 1,31MB)
Wyjaśnienia treści SWZ (PDF | 7,13MB)
Załączniki SWZ (ZIP | 51,34MB)
Ogłoszenie o zamówieniu (PDF | 113,14KB)
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawy
Przedmiotem zamówienia są dostawy (brak szczegółowego opisu w treści).
Dokumenty (10)
- Ogłoszenie o zamówieniu (PDF | 113,14KB)pdf?v=1713858321
- Załączniki SWZ (ZIP | 51,34MB)zip?v=1713858363
- Wyjaśnienia treści SWZ (PDF | 7,13MB)pdf?v=1714380719
- Załączniki do wyjaśnień SWZ z dnia 29-04-2024 r (ZIP | 1,31MB)zip?v=1714380733
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia (PDF | 41,20KB)pdf?v=1714380742
- Wyjaśnienia treści SWZ 2 (PDF | 309,32KB)pdf?v=1714392788
- Wyjaśnienia treści SWZ 3 (PDF | 339,90KB)pdf?v=1714473214
- Informacja z otwarcia ofert (PDF | 610,85KB)pdf?v=1714994349
- Powiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty (PDF | 1,07MB)pdf?v=1718705348
- Ogłoszenie o wyniku postępowania (PDF | 68,13KB)pdf?v=1719558951
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.