Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, z obiektów użyteczności publicznej położonych na terenie Gminy Brześć_
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI, Brześć Kujawski
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina Brześć Kujawski
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na kompleksowy odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych (zmieszane, bio, opakowaniowe, popiół) na terenie Gminy Brześć Kujawski. Obejmuje obsługę mieszkańców oraz obiektów użyteczności publicznej. Zamawiający wymaga realizacji całości przez jednego wykonawcę (brak możliwości składania ofert częściowych). Kryteria: cena (60%) i kryterium środowiskowe (40%).
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: odbiór odpadów komunalnych (min. 9000 mieszkańców, 1000 Mg/rok) oraz odpadów opakowaniowych (min. 9000 mieszkańców, 150 Mg/ok
- Posiadanie odpowiedniego sprzętu: min. 3 pojazdy do odpadów zmieszanych, 1 do bio (z myjką), 2 do segregacji, 1 bez kompaktowania
- Zatrudnienie pracowników na umowę o pracę (osoby wykonujące czynności fizyczne)
- Wymagane systemy zarządzania: ISO 9001 oraz ISO 14001 lub EMAS
Treść ogłoszenia
Status zamówienia:
Przed terminem składania ofert
Rodzaj zamówienia publicznego:
Usługi
Tryb zamówienia publicznego:
Przetarg nieograniczony
Finansowanie:
Ze środków własnych
Data ogłoszenia:
18-04-2024
Data składania ofert:
22-05-2024
Godzina składania ofert:
09:30
Data otwarcia ofert:
22-05-2024
Godzina otwarcia ofert:
10:00
Miejsce złożenia oferty:
[link dostępny w aplikacji]
Numer UZP/TED:
230707-2024
Zawiadomienie o poprawieniu oczywistej omyłki pisarskiej w Powiadomieniu o wyborze najkorzystniejszej oferty (PDF | 372,82KB)
Powiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty (PDF | 683,18KB)
Informacja z otwarcia ofert (PDF | 331,90KB)
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu (PDF | 823,68KB)
Załączniki do wyjaśnień treści SWZ (ZIP | 229,99KB)
Wyjaśnienia treści SWZ (PDF | 11,31MB)
Załączniki SWZ (ZIP | 781,49KB)
SWZ (PDF | 20,76MB)
Postępowania przetargowe
Liczba wyników:
1
Części zamówienia (1)
Część 0: Całość zamówienia (Część 1 i 2)
Kompleksowy odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od mieszkańców oraz z obiektów użyteczności publicznej w Gminie Brześć Kujawski.
Dokumenty (8)
- SWZ (PDF | 20,76MB)pdf?v=1713431614
- Załączniki SWZ (ZIP | 781,49KB)zip?v=1713431673
- Wyjaśnienia treści SWZ (PDF | 11,31MB)pdf?v=1715767276
- Załączniki do wyjaśnień treści SWZ (ZIP | 229,99KB)zip?v=1715767287
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu (PDF | 823,68KB)pdf?v=1715767304
- Informacja z otwarcia ofert (PDF | 331,90KB)pdf?v=1716376967
- Powiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty (PDF | 683,18KB)pdf?v=1718705560
- Zawiadomienie o poprawieniu oczywistej omyłki pisarskiej w Powiadomieniu o wyborze najkorzystniejszej oferty (PDF | 372,82KB)pdf?v=1718708129
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.